Portal_background_image

با حضور معاون رئيس جمهور و استاندار مركزي جشنواره اقوام ايراني در اراك گشايش يافت

با حضور مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و استاندار مرکزی جشنواره بزرگ اقوام ایرانی در هتل امیرکبیر اراک گشایش یافت.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در آئین گشایش این جشنواره گفت: یکی از اولویت های مهم دولت در سال جاری اشتغالزایی پایدار است و هنر مسئولان این است که از ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی در این هدف متعالی به بهترین نحو بهره بگیرند.

مولاوردی افزود: معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری به عنوان ستاد هماهنگی امور اشتغال زنان وارد عرصه شده و سیاست اشتغال پایدار را با رویکرد فرصت سازی شغلی برای دختران تحصیل کرده دانشگاهی و زنان سرپرست خانوار در شورای عالی اشتغال دنبال می کند.
وی گفت: سند بازار کار با همراهی صاحب نظران و محققان بررسی شده و راهبرد های اشتغالزا و توانمندسازی مهارتی دختران و زنان در آن دیده شده است.
وی خاطرنشان کرد: دولت یکی از اولویت های رفاه اجتماعی خود را در سال جاری برای توسعه خدمات بیمه ای متمرکز کرده که با توجه به قطع شدن بیمه قالیبافان پیگیری امور آنان را در دستور کار دارد و از سوی دیگر در کمیسیون اجتماعی دولت طرح بیمه زنان خانه دار در مراحل پایانی است.
دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، بازدید از مرکز کارآفرینی زنان اراک، حضور در مرکز ناباروری رویان و بازدید از شرکت تولیدی زنان در شهرک صنعتی خیراباد اراک از دیگر برنامه های سفر خانم مولاوردی به اراک است.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها