Portal_background_image

استاندار در نشست با بانوان شاغل در استانداري : جذب زنان توانمند در مشاغل مديريتي استان مركزي موفق بوده است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با بانوان شاغل استانداری که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) برگزار شد،گفت: جذب زنان توانمند در پست های مدیریتی استان بر اساس قانون موفق بوده و از 10 مدیر زن پارسال به 18 در سال جاری رسیده است.

آقازاده استاندار مرکزی ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت زهرا(س) اظهار کرد: مسئولیت معاونت فرماندار در سال قبل برای زنان استان نبود اما امسال سه نفر از زنان توانمند استان موفق به فعالیت در این پست شده اند.

استاندار مرکزی گفت: 113 نفر از زنان در استانداری مرکزی شاغل هستند که ظرفیت و استعداد خوبی برای پذیرش مسئولیت در آنان وجود دارد.

آقازاده افزود: کارکنان بخش های مختلف با درک درست از وضعیت موجود در انجام وظیفه محوله و برخورد با مراجعان باید با گشاده رویی عمل کنند.

وی اظهار داشت: ایجاد انگیزه و افزایش روحیه کار در محیط موجب افزایش بهره وری می شود و این مهم برای زنان شاغل با توجه به روحیه لطیف باید لحاظ شود.

آقازاده افزود: رفع مشکلات مهد کودک زنان شاغل استانداری و استفاده از ساعت ورزش در دستور کار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: دقت، حساسیت و مسئولیت پذیری زنان به خاطر نوع نگاه در این طیف جامعه بالا است و این خصیصه واگذاری مسئولیت به آنان را سهل تر می کند.

«سعید فرخی» افزود: قانون واگذاری 30 درصد از مسئولیت مدیریتی به زنان با نگاه عدالت محوری است و شایسته سالاری باید به معنای واقعی در سیستم اداری نهادینه شود.

وی اظهار داشت: استاندار مرکزی تلاش کرد تا یک نفر از زنان توانمند استان به عنوان فرماندار در یکی از شهرستان ها به کارگیری شود که به دلایلی ممکن نشد.

گفتنی است در این نشست تعدادی از بانوان شاغل در استانداری مسائل و مشکلات و نظرات خود را مطرح کردند و در پایان با اهدای لوح و گل از بانوان شاغل در استانداری تقدیر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها