Portal_background_image

استاندار مركزي در نشست ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي استان در بخش نوبران ساوه: توليد كنندگان همچنان در خط مقدم جنگ اقتصادي هستند و ستاد اقتصاد مقاومتي مكاني براي بررسي مشكلات و موانع توليد است /باند دوم محور غرق آباد نوبران تا پايان سال 98 زير بار ترافيك مي رود

ستاد راهبری و مديريت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی به ریاست سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی با حضور نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس شورای اسلامی، مديران كل و جمعی از فعالین اقتصادی در محل بخشداری نوبران برگزار شد.

سید علی آقازاده در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در بخش نوبران گفت: با انتقال برق از خطوط برق منطقه به شهرک های صنعتی نوبران و غرق آباد نیاز واحد‌های صنعتی و تولیدی بخش نوبران برطرف خواهد شد و تلاش می کنیم نگرانی ها برای تامین برق صنعت بخش نوبران برطرف شود.

وی افزود: هیچ اعتباری در سال‌جاری برای تکمیل دوبانده کردن جاده ساوه به غرق آباد وجود ندارد، اما تکمیل محور غرق آباد به نوبران با تخصیص اعتبارات لازم در دستور کار قرار دارد.

آقازاده گفت: در خصوص تامین مسکن مورد نیاز نیز تلاش خواهیم کرد تا با واگذاری زمین مورد نیاز به تناسب متقاضی نسبت به تولید مسکن ارزان قیمت اقدام شود. درخصوص مشکل تلفن شهری و روستایی بخش نیز در سفر وزیر ارتباطات تصمیم گیری خوبی شد و در خصوص مشکل ارتباطات تلفنی ( ثابت و سیار) و اینترنتی با حضور وزیر دستورات خوبی گرفتیم.

وی گفت: تلاش خواهیم کرد مشکلات ارتباطی اینترنتی و راه های مواصلاتی در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و مورد پیگیری قرار گیرد.

آقازاده اظهار کرد: تولید کنندگان همچنان در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و ستاد اقتصاد مقاومتی مکانی برای بررسی مشکلات و موانع تولید است، به همین منظور جلسات ستاد در روستاها و بخش ها و شهرستان ها تشکیل می شود. باید ظرفیت نوبران و غرق آباد را بالا برد و زیر ساخت های آب و برق را فراهم کرد.


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها