Portal_background_image

توضيحات فرمانداراراك در خصوص سخنراني فائزه هاشمي

بختیاری فرماندار شهرستان اراک در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، درخصوص سخنرانی فائزه هاشمی در آئین گشایش ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در اراک توضیحاتی بیان کرد.

بختیاری فرماندار شهرستان اراک اظهار کرد: در جلسه شورای تامین دهم اردیبهشت استان که در دفتر استاندار و باحضور کلیه اعضا برگزار شد طبق معمول هر جلسه اعضا اخبار و مسائل روز را مطرح کردند.

وی بیان کرد:یکی از اخباری که توسط یکی از اعضا مطرح شداین بود که قرار است امروز در مراسم افتتاحیه ستاد تبلیغاتی  دکتر روحانی فائزه هاشمی و مهندس جوادامام سخنرانی نمایند.

فرماندار شهرستان اراک گفت : درهمین رابطه دادستان اراک اظهار داشتند فائزه هاشمي به ۶ ماه حبس و ۵ سال محرومیت از فعالیتهای سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شده و باتوجه به مجازات تکمیلی طبق حکم تا حدود یکسال دیگر حق سخنرانی و فعالیت سیاسی ندارد.

بختیاری افزود : استاندار مرکزی در این رابطه بیان نمودند:بنده مدافع سخنرانی همه شخصیتهای سیاسی از همه جناح های کشور هستم و جوادامام هم سابقه درخشان در جبهه و جنگ دارند و از افراد دلسوز نظام هستند٬ لیکن افرادی که به هر صورت محرومیت از فعالیتهای سیاسی و اجتماعی و فرهنگی طبق حکم قاضی  دارند ما هم تابع قانون هستیم و مخالفتی نداریم.

 وی ادامه داد : لذا نظر دادستان اراک به رئیس ستاد تبلیغاتی  دکتر روحانی ابلاغ شد.

فرماندار شهرستان اراک گفت: نامه ارسالی توسط معاون فرماندار متاسفانه مطابق باشرح واقعه نبوده و شورای تامین استان و شهرستان هیچ محدودیتی را برای فعالان سیاسی کشور و سخنرانان قائل نیست مگر قانون محدودیتی را قائل شود.

بختیاری خاطر نشان کرد: استاندار مرکزی مدافع آزادی بیان و طرح نظرات همه جناحهای کشور دراستان می باشد و بارها این مسئله را تکرار کرده است.

وی گفت: بنده اشتباه معاون فرماندار را می پذیرم و از ستاد دکتر روحانی عذرخواهی می کنم.

گفتنی است فرماندار اراک در این خصوص صبح امروز نشست مطبوعاتی برگزار کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها