Portal_background_image

آقازاده تاكيد كرد: توسعه دولت الكترونيك؛ زمينه ساز تسريع در امور اداري و تسهيل در كار مردم خواهد بود

آقازاده استاندار مرکزی در کارگروه توسعه مدیریت این استانداری که با حضورشجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشوربرگزار شد، گفت: توسعه دولت الکترونیک زمینه ساز تسریع در امور اداری ، تسهیل در کار مردم و صرفه جویی در زمان و انرژی خواهد بود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: راه اندازی ارتباط مستقیم تصویری در استان مرکزی بین مرکز استان با تمام فرمانداران شهرستان های استان برای خدمت گذاری بیشتر به شهروندان از خدمات دولت تدبیر و امید است و استان مرکزی در این زمینه پیشتاز می باشد.

آقازاده افزود: این خدمات به منظور ارائه کمک موثر و مفید به شهروندان استان و تسهیل در امور و تسریع در انجام امور اداری  صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: ارایه خدمات با استفاده از فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک موجب صرفه جویی در وقت، هزینه ها ، رضایت مندی مردم  و کم شدن فساد در مراحل مختلف اداری خواهد شد.

استاندار مرکزی بیان کرد: در راستای  عملیاتی و اجرایی شدن این اقدام فرمانداران نشست شورای اداری با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری را از طریق این سیستم دنبال و برای ارائه مطالب در این نشست نیز از این سیستم اقدام نمایند.

گفتنی است  در این آیین امکان ارتباط مستیقم تصویری به صورت ویدئو کنفرانس با شهرستان های استان مرکزی راه اندازی شد.

بررسی آخرین وضعیت مراکز داده های استانداری و سازمان فناوری اطلاعات ایران در اداره کل پست استان مرکزی از دیگر برنامه های شجاعان در سفر به استان مرکزی بود


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها