Portal_background_image

استاندار مركزي: توسعه استان مرهون هماهنگي و همكاري همه بخشها و دستگاههاي اجرايي است

زمانی قمی استاندار مرکزی صبح امروز در آئین معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، گفت: توسعه استان مرهون هماهنگی و همکاری همه بخشها و دستگاههای اجرایی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: در همه حوزه های استان برای حرکت در مسیر توسعه برنامه هایی هدفگذاری شده است که تحقق این مهم نیازمند همکاری،دقت و هماهنگی همه بخشها و دستگاههای اجرایی است.

وی بیان کرد: استان مرکزی در بخش تولید با مشکلات بسیاری روبروست و شرایط سختی را طی می کند و برای رسیدن به توسعه نیز نیازمند اهتمام جدی همه مسئولان استان است که باید با یکدیگر هماهنگ کار کنند.

زمانی قمی با بیان اینکه نتیجه تلاش همه مدیران باید ارتقاء استان باشد، اظهار کرد: حوزه عمرانی استانداری از بخشهای مهم و حائز اهمیتی است که برای رسیدن به اهداف مورد نظر باید فعال، دقیق و مراقب عمل کند .

استاندار مرکزی تصریح کرد: ترمیم سریع کاستی های مبلمان شهری و بهبود منظر عمومی در اراک، نیاز زیربنایی این کلانشهر است و احیای واحدهای تولیدی و رفع مشکلات این واحدها از جمله اقدامات اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ابراز کرد: شرایطی که در اثر مدیریت غلط دولتهای گذشته بر کشور حاکم شده است باید تغییر کند که این مهم با همدلی بین مسئولان محقق می شود.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه در استان از مجموعه ای منسجم برخورداریم، خاطر نشان کرد: امید است بتوانیم برنامه های هدفگذاری شده استان را با هماهنگی که بین مسئولان استانداری و دستگاههای اجرایی استان برقرار است به سمت توسعه سوق داده و کارنامه موفقی را ارائه دهیم.

زمانی قمی با اشاره به انتصاب فیلی بعنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،گفت: ایشان فردی با اخلاص، آرام و دقیق و از مدیران موفق کشور هستند و در هر مجموعه ای که خدمت کرده اند، توانستند اقدامات شایسته ای را به انجام برسانند و مشکلات را بخوبی حل کنند.

وی همچنین از اقدامات زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی سابق استانداری تشکر کرد و گفت: مسئله جابجائی امری طبیعی است و ایشان در سمت خود هر چه در توان داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و انشاالله در سمتهای بعدی خود موفق باشند.

فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز با اشاره به اینکه استان مرکزی در کشور دارای جایگاه ویژه ای است، اظهار کرد: تامین زیرساختهای پروژه های تولیدی و صنعتی این استان باید در اولویت قرار گیرد.

وی بیان کرد: ساماندهی مبادی ورودی و خروجی، بحث بافتهای فرسوده و احیای آنها و زیباسازی مبلمان شهری بویژه در کلانشهر اراک بعنوان مرکز استان از دغدغه های اصلی است که باید به آن پرداخته شود.

فیلی ابراز کرد: بهسازی و نوسازی  شبکه های ارتباطی و راههای پر تردد وشریانی استان مرکزی که بخش مهمی از آنها ملی هستند باید مورد پیگیری قرار گیرد و محقق شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خاطر نشان کرد:باید با همدلی و همکاری و صرف وقت در جهت رسیدن به اهداف توسعه ای استان تلاش کنیم .

گفتنی است در این جلسه معاونین، مشاورین و مدیران کل ستادی استانداری حضور داشتند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها