Portal_background_image

توسط استاندار مرکزی قیمت های اصلاح شده نان در استان مرکزی رسما اعلام شد .

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل استانداري مرکزی ، در اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها  قیمت های اصلاح شده نان در استان توسط استاندار مرکزی  به شرح ذیل اعلام گردید :

نان سنگک  با وزن چانه 650 گرم 250 تومان
نان بربری با وزن چانه 500 گرم 200  تومان
نان لواش با وزن چانه 180 گرم 75 تومان
نان لواش تنوری با  وزن چانه 170 گرم  75 تومان

نان تافتون ماشینی با وزن چانه 370 گرم 150 تومان

استاندار مرکزی با بیان اینکه این قیمت ها نسبت به استان های همجوار از قیمت پایین تری برخوردار است گفت: تلاش شده با اصلاح قیمتها ، کیفیت و کمیت نان افزایش یابد.

شعبانی فرد در عرصه حمل و نقل درون شهري نیز اظهار داشت : هر گونه افزایش نرخ کرایه حمل ونقل درون شهری توسط اتوبوس – مینی بوس –ون –تاکسی و غیره با توجه به اینکه سوخت بر اساس قیمت قبل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها تحویل گردیده است و تا زمان اعلام مراجع قانونی به هیچ وجه مجاز به وصول کرایه اضافه نمی باشند .

وی گفت : به مدت 10 روز کلیه کامیونها و اتوبوسهای برون شهری  ، نفت گاز مورد نیاز را  بر اساس قیمت قبل 165 ریال تحویل خواهند گرفت .

شعبانی فرد گفت  : برای جلوگیری از افزایش قیمت حمل و نقل درون شهری کمیته بازرسی مرکب از نمایندگان فرمانداری ، شهرداری ، تعزیرات حکومتی ، راهنمایی و رانندگی و بازرگانی تشکیل شده و با متخلفین توسط بازرسین مربوطه برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.

در پایان استاندار مرکزی افزود : هم استانيهاي عزيز در صورت وجود هر گونه سوال و یا مشاهده هر گونه تخلف با شماره تلفنهای 3130060 و2774004 تماس حاصل نمایند


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها