Portal_background_image

استاندار در آيين بهره برداري از سالن ورزشي دهستان قره چاي : توزيع عادلانه امكانات ورزشي رويكرد دولت تدبير و اميد است

آقازاده استاندار مرکزی در آیین بهره برداری از سالن ورزشی دهستان قره چای از توابع بخش مرکزی شهرستان ساوه، گفت: تامین و توزیع عادلانه امکانات و خدمات ورزشی و فرهنگی به عنوان راهبرد اولویت دار دولت تدبیر و امید در شهرها و روستاها است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در چهار دهه عمر باعزت خود اقدامات هدفمند و کیفی در راستای توسعه فضاهای ورزشی مناطق شهری و روستایی کشور انجام داده که این مهم نشان از رویکرد عدالت محور و اهمیت خاص به سلامت و نشاط دهک های جامعه است.

وی با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و اهمیت راهپیمایی 22 بهمن افزود: در شرایط کنونی باید همه گروه ها و جریان های سیاسی به دور از هر گونه تفرقه و منافع خود هوشیارانه در صحنه باشند و با حفظ وحدت ملی ، حماسه ای پرشور خلق کنند.

نماینده مردم شهرستان ساوه در خانه ملت نیز اظهار داشت: با وجود اینکه ساوه دومین شهرستان استان مرکزی از نظر جمعیت و اثربخشی اقتصادی است اما، سرانه فضاهای ورزشی این شهرستان در رتبه دوازدهم استان قرار دارد.

«محمدرضا منصوری» افزود: تلاش های زیادی در سال های اخیر توسط مسئولان استانی برای توسعه فضاهای ورزشی و بهبود رتبه سرانه این شهرستان صورت گرفته که امیدوارکننده است.

وی گفت: مردم شهرستان های ساوه و زرندیه از مسئولان استانی انتظار دارند که با نگاه ویژه و جذب اعتبارات ملی و استانی روند توسعه این مناطق را شتاب دهند.

فرماندار ساوه نیز گفت: دهستان قره چای به عنوان مرکزی برای ارایه خدمات به 28 روستای اطراف نیازمند توجه است.

 بهاروند افزود: بهره برداری سالن چند منظوره دهستان قره چای می‌تواند برای جوانان منطقه و روستاهای اطراف برای گذراندن اوقات فراغت و انجام ورزش بسیار موثر باشد.

وی از مسئولان استان مرکزی خواست: برای کاهش تصادفات جاده ای در منطقه قره چای نسبت به تعریض محور قدیم ساوه به سلفچگان و کاهش سوانح جاده ای در این منطقه اقدام کنند.

بهاروند اظهار کرد: راه دسترسی مناسبی از محور قدیم ساوه به سلفچگان برای 20 روستای مجاور این دهستان وجود ندارد ضمن اینکه مشکل کمبود آب شرب بخش کشاورزی نیز از مهم‌ترین کاستی های این منطقه به شمار می رود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز اظهار داشت: زیرساخت‌های ورزشی ساوه متناسب با جمعیت این شهرستان توسعه نیافته و لازم است در این زمینه فعالیت های بیشتری انجام شود.

«عابد حقدادی» اظهار داشت:می طلبد که طرح های زیربنایی در خصوص توسعه فضاهای ورزشی این شهرستان برای استفاده اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان و بانوان با توجه با شتاب بیشتری انجام شود. 

گفتنی است عملیات اجرایی سالن چند منظوره روستای قره چای از سال 90 آغاز شد و با صرف 15 میلیارد ریال منابع مالی تکمیل و راه اندازی شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها