Portal_background_image

توجه و اهتمام ورزی به فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب را بیمه می کند

استاندار  گفت: توجه و اهتمام ورزی به فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب اسلامی ایران را بیمه می کند.

 ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز شنبه در نشست شورای مشورتی استانداری استان مرکزی در امور ایثارگران افزود: ایثار و ایثارگری یک مقوله فرهنگی است و ارائه خدمات به ایثارگران نیز از همین منظر قابل توجیه، تفسیر و تبیین است.

وی ادامه داد: ما باید از همین زاویه به این موضوع نگاه کنیم و ببینیم حکومت، دولتمردان و سازمان های دولتی ما چه نقشی در این زمینه می توانند ایفا کنند و ما باید چه کاری انجام دهیم.

استاندار ادامه داد: ما خدمتگذاری به ایثارگران را یک وظیفه انقلابی، اسلامی،اخلاقی و مدیریتی تلقی می کنیم.

وی بیان کرد: حفظ فرهنگ بسیج، ایثار و شهادت و ترویج آن در جامعه یکی از ماموریت های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

شعبانی فرد عنوان کرد: همه ما مدیون مجاهدت های شهدا، رزمندگان اسلام و ایثارگران هستیم و باید هرچه بهتر آنان را به جامعه معرفی کنیم.

وی اضافه کرد: باید قشرهای مختلف جامعه و از جمله نسل جوان ما هرچه بیشتر با رشادتها و فداکاری های شهدا و ایثارگران و افتخارات رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

استاندار  بیان کرد: خیزش ها و بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و جهان اسلام به برکت آرمانهای انقلاب اسلامی ایران گسترش یافته و شهدای بیداری اسلامی در این کشورها با تاسی از فرهنگ شهادت در مقابل کشورهای استکباری و دول وابسته به مستکبران ایستادگی کرده و به شهادت رسیدند.

در پایان این نشست حجت الا اسلام ˈحسن هنرمندˈ به عنوان دبیر شورای مشورتی استانداری استان مرکزی در امور ایثارگران این استان برگزیده شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها