Portal_background_image

استاندارمركزي: توجه به توسعه واحدهاي كوچك زودبازده در جهش توليد برجسته‌تر است

آقازاده استاندار مرکزی گفت: توسعه همه جانبه در امتداد اقتصاد مقاومتی است و در واقع توجه به واحدهای کوچک و زودبازده باید در جهش تولید بیشتر مدنظر باشد.

آقازاده استاندار مرکزی  در گفت و گو با ایرنا افزود: نامگذاری‌های هر سال توسط رهبر معظم انقلاب به واقع بی‌نظیر است و نامگذاری سال جدید نیز در امتداد سال‌های گذشته است که باید از تجربیات قبل برای رسیدن سریع به جهش تولید بهره‌گیری کرد.

وی بیان کرد: در طول سال‌های اخیر و با توجه به شرایطی که به واسطه تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر کشور ایجاد شده، تلاش مسوولان ارشد کشور و تاکید رهبر معظم انقلاب بر توجه به رونق اقتصادی، افزایش تولید و رفع مشکلات اشتغال و حمایت از کارآفرینی در جامعه بوده است.

استاندار مرکزی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران و استان مرکزی در راستای مقابله با تحریم‌های ظالمانه دشمنان و توسعه اقتصادی گام‌های بلندی برداشته است و این مهم روز به روز در حال افزایش است که امسال باید در کنار توجه به صنایع کلان به واحدهای خرد و زودبازده توجه بیشتری کرد.

آقازاده عنوان کرد: جهش تولید یک تکلیف برای تمام مدیران و مسوولان استان مرکزی است و باید تدابیری اتخاذ شود تا این مهم در سریع‌ترین زمان ممکن تحقق یابد.

وی اظهار داشت: افزایش کیفیت تولیدات در کنار جهش اشتغال باید در اولویت کاری تصمیم سازی های اقتصادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد و به راحتی از کنار آن گذر نشود.

استاندار مرکزی افزود: سرمایه‌گذاران نیز در راستای تحقق جهش تولید رسالت سنگینی برعهده دارند و باید در این عرصه با جدیت وارد شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها