Portal_background_image

استاندار: تمهيدات لازم براي توزيع سه و نيم تن الكل در استان مركزي انديشيده شود

آقازاده استاندار مرکزی در نشست پدافند زیستی استان مرکزی، گفت: موانع توزیع سه و نیم تن الکل روزانه در این استان باید برطرف تا نیازهای عمومی به ویژه شهروندان جامه عمل بپوشد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: با توجه به آغاز تولید ماسک توسط بخش خصوصی و بسیج و اختصاص سهمیه از تولیدات کارخانه تولید ماسک زرندیه به استان مرکزی، ماسک مورد نظر استان با نظارت سازمان صمت و از طریق اتاق اصناف پیگیری می شود.

استاندار مرکزی از روند ثبات وضعیت کرونا در استان سخن گفت و افزود: این موفقیت با همکاری مردم، اصناف و تلاش بخش درمان استان مرکزی محقق شده‌است اما تداوم رعایت موازین ایمنی به ویژه در منزل ماندن و پرهیز از سفرهای غیرضروری همچنان بایستی مد نظر باشد.

وی با یادآوری فعالیت برخی واحدهای تولیدی در این ایام خاطرنشان کرد: برای مقابله با ویروس کرونا رعایت اصول بهداشتی در دستور کار این واحدها قرار گیرد.

آقازاده با یادآوری برخی گزارش‌ها مبنی بر رعایت نشدن مسائل بهداشت اولیه توسط پمپ بنزین‌های استان مرکزی خاطرنشان کرد: با تصویب قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی جایگاه های عرضه بنزین بایستی در خصوص تحقق رعایت دستورالعمل های ابلاغی اهتمام ورزند.

وی ادامه داد: اکنون تمامی مسافران ورودی‌ و خروجی به شهرستان‌های استان مرکزی توسط بازرسی قرارگاه زیستی استان مورد معاینه و تب سنجی شده و در صورت مشاهده هرگونه مشکل راهنمایی‌های لازم به این افراد ارایه می شود.

استاندار مرکزی در خصوص روند فعالیت اصناف بیان کرد: بر اساس مصوبات قرارگاه ملی پدافند زیستی و استان، اصناف غیر ضروری تا 15 فروردین ماه سال جاری تعطیل است و لازم است در این خصوص تمهیداتی اندیشیده شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه















  مطالب اختصاصی




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها