Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: تلاش در جهت برگزاري مطلوب چهل و يكمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم در استان

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با اعضای ستاد اجرایی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که در محل استانداری برگزار شد بر تلاش در جهت اجرای مطلوب این مسابقات در استان تاکید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی  ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) ، اظهار کرد: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی استان مرکزی میزبان برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم است که خود مناسبتی مضاعف است.

وی افزود:در تمام بخشهای این مسابقه از جمله تهیه المان و... باید مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به طور ویژه مطرح و دیده شود.

استاندار مرکزی کفت : در جلسه شورای اداری که با حضور کمیته های این ستاد و فرمانداران  برگزار خواهد شد تکالیف و وظایف دستگاه ها مشخص و جمعبندی نهایی برای برگزاری  این مسابقات در شأن استان مرکزی که دارای سبقه فرهنگی، تاریخی و مذهبی است، انجام می  شود.

آقازاده بر اطلاع رسانی و تبلیغات برگزاری این مسابقات در سطح ملی و استانی تاکید کرد و گفت:  به منظور بهره مندی آحاد مردم از این مسابقات باید در سطح استان و همچنین کشور برگزاری این مسابقات بخوبی اطلاع رسانی شود.

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی نیز اظهار کرد: ستاد های فرعی شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم به مسوولیت فرمانداران تشکیل شده است.

وی افزود: با تشکیل کمیته ها و تمهیداتی که انجام شده آمادگی لازم برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات قرآنی در استان امام (ره) را داریم.

حقیقی با اشاره به اینکه تعالیم و آموزه هاي قرآنی نقش بي بديلی در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي دارد ،ابراز کرد: با بهره گیری از این فرصت،  برنامه های فرهنگی جانبی در آستانه شروع مسابقات در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در اماکن مذهبی، مدارس و دانشگاه ها با حضور اساتید مجرب در گستره استان تدارک شده است.

گفتنی است مراسم افتتاحیه این مسابقات در 10 مهرماه جاری در اراک برگزار می شود.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها