Portal_background_image

وزير راه و شهرسازي در بازديد از پروژه تقاطع غيرهمسطح سنجان: تكميل پروژه تقاطع غيرهمسطح سنجان در گرو همكاري ساكنان منطقه است

اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه نیمه کاره تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک در جمع خبرنگاران، گفت: تکمیل پروژه تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک مستلزم همکاری مردم با شهرداری در تملک املاک محدوده این طرح است.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح سنجان از جمله پروژه های دارای اهمیت استان مرکزی است و مسئولان و نمایندگان استان به طور ویژه، تکمیل و به سرانجام رسیدن این پروژه را دنبال می کنند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: هم اکنون کار اجرایی این پروژه متوقف شده است. در روند اجرای این پروژه لازم است که مردم منطقه همکاری لازم را داشته باشند، چرا که تملک و آزادسازی اراضی محدوده این طرح بایستی انجام پذیرد تا ادامه اجرای طرح ممکن باشد.

اسلامی بیان کرد: چنانچه این تعامل و همکاری در تملک املاک محدوده این طرح با شهرداری انجام نشود، همانطور که این پروژه چند ماه است متوقف شده، همچنان متوقف خواهد ماند و قابل انجام نیست.

وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: پیمانکار طرح آماده است که در صورت تملک اراضی محدوده طرح، بلافاصله کار اجرایی را آغاز کرده و پروژه را به سرانجام برساند.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها