Portal_background_image

استاندار مركزي در آيين درختكاري : تكميل طرح كمربند سبز شمالي اراك با جديت دنبال مي شود

آقازاده استاندار مرکزی در آیین درختکاری در پارک بانوان اراک ، گفت: تکمیل طرح کمربند سبز شمالی اراک به عنوان یکی از راهبردهای توسعه سرانه فضای سبز، با جدیت دنبال می شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:در آینده ای نزدیک کمربندی شمالی اراک تا سیبک درختکاری می شود و در این راستا  برای بیش از 300 هکتار کاشت درخت برنامه ریزی شده است.

آقازاده گفت:رویکرد دولت، استانداران و شهرداران ایجاد و توسعه فضای سبز در شهرهای مختلف است و این مهم در اراک نیز دنبال می شود. 

استاندار مرکزی  گفت: مجموعه پارک بانوان یکی از نیازهای اصلی کلانشهر است که با تمام تجهیزات تا ماه های آتی تکمیل می شود.

وی افزود: امید است شهرداری ها در اکثر شهرها و خاصه شهرهای کوچک  در راستای توسعه نشاط اجتماعی و سلامت بانوان ایجاد  پارک بانوان  را در دستور کار قرار دهند.

آقازاده اظهار کرد: درختکاری و ایجاد فضای سبز راه حلی منطقی و در دسترس برای کنترل آلودگی هوای اراک است که همه دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم باید به این مهم توجه داشته باشند.

پارک بانوان اراک با حدود ۹۵ هزار مترمربع مساحت دارای پیست دوچرخه‌ سواری، مسیر پیاده‌روی، استخر، زمین بدمینتون، سالن چندمنظوره، زمین فوتبال، فضای سبز، گلخانه، نمایشگاه صنایع‌دستی و سایر امکانات تفریحی و ورزشی است.. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها