Portal_background_image

استاندار: تكريم خانواده هاي شهدا و ايثارگران؛ تكريم ارزش هاي اسلامي است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده های معظم شهیدان علی حمزه ای و شهید مصطفی ملکی در روستای سورانه شهرستان شازند، گفت: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران؛ تکریم ارزش های اسلامی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی با تاکید بر حفظ ارزش های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به عنوان وظیفه ای دینی ، ملی و انقلابی است.

 وی اظهار کرد: پاسداشت شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های ناب دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سرکشی به خانواده های شهدا و ایثارگران را در برنامه های کاری خود قرار دهند.

استاندار مرکزی در این دیدارها سرکشی به خانواده شهداء و ایثارگران را وظیفه مسئولان دانست و گفت: این خانواده ها با پرورش اسلامی و انقلابی فرزندان خود، از مرزهای این آب و خاک پاسداری کردند.

 استاندار مرکزی در گلزار مطهر شهدای روستای سورانه  نیز حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد وی پس از دیدار با خانواده های معظم شهدا و زیارت امامزاده عبدالله سورانه در نشستی در دهیاری این روستا، مسائل و مشکلات موجود را با حضور برخی مسئولان مورد ارزیابی قرار داد.

با دستور استاندار مرکزی مقرر شد مشکلات آبرسانی، مرمت و خط کشی جاده سورانه - شازند، بازنگری طرح هادی روستا و تامین آب باغات روستای سورانه با اعزام تیمی با پیگیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مسئولان ادارات مرتبط در هفته آینده مورد بررسی قرار گیرد.

گفتنی است شهید مصطفی ملکی در سال 1342 در روستای سورانه متولد شد و در سال 1362 در منطقه پنجوین به فیض شهادت نائل آمد.  شهید علی حمزه ای نیز در سال 1346 در روستای سورانه متولد شد و در سال 1365 در پادگان دو کوهه به شهادت رسید.

یادآور می گردد در این دیدار مشاور و مدیرکل حوزه استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری،مشاور استاندار در امور ایثارگران ،  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تعدادی از مسئولین شهرستانی نیز حضور داشتند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها