Portal_background_image

استاندار مركزي: تكريم خانواده شهدا و ايثارگران وظيفه آحاد جامعه است

زمانی قمی استاندار مرکزی در جریان دیدار با دو خانواده معظم شهید در اراک که در آستانه فرارسیدن روز بزرگداشت شهدا انجام شد، گفت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی به گردن تک تک آحاد جامعه دارند و همه باید این عزیزان را تکریم کنند.

 زمانی قمی  استاندار مرکزی در دیدار با خانواده های شهیدان 'سیدحسین میروهابی' و 'علی خطار' افزود: امنیت و ثبات کنونی میهن اسلامی مرهون رشادت و جانفشانی های شهدای گرانسنگ است. 

وی ادامه داد: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه ایران اسلامی هستند و آحاد جامعه باید همواره از سیره این عزیزان الگوگیری کنند. 

زمانی قمی اضافه کرد: خانواده های معظم شهدا به واسطه این که ثمره زندگی خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند تا از کیان ایران اسلامی دفاع کنند پدران و مادران معنوی جامعه محسوب می شوند و آحاد جامعه باید به این عزیزان احترام بگذارند.

در این دیدارها استاندار مرکزی با قبول درخواست خانواده شهید خطار برای اعطای کمک نقدی به ساخت مسجد محل زندگی آنها اعلام آمادگی کرد و همچنین برای رفع مشکلات مالی ناشی از دریافت تسهیلات بانکی خانواده شهید میروهابی دستور رسیدگی صادر کرد.

زمانی قمی در این دیدارها با اهدای لوح از خانواده شهیدان میروهابی و خطار به پاس تربیت فرزندانی که جان خود را برای دفاع از میهن در طبق اخلاص نهادند و به فیض شهادت نائل آمدند، قدردانی کرد.

پدر شهید خطار نیز با تاکید بر رفع مشکلات جامعه و اشتغال جوانان ابراز امیدواری کرد تمامی مسئولان به وظایف خود عمل کنند و راه شهدا و آرمان های امام ( ره ) و انقلاب را ادامه دهند.

شهید سید حسین میروهابی در سال 1341 متولد شد و در 21 آبان ماه 1368 در منطقه پنج وین عراق به فیض شهادت نائل آمد.

شهید علی خطار نیز در سال 1347 متولد شد و در 26 دی ماه 1365 در منطقه شلمچه به فیض شهادت رسید.

گفتنی است مدیران کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری، مشاوران استاندار مرکزی در امور ایثارگران و نهادها، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اراک ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان محلی در این دیدارها حضور داشتند.
 

گالری تصاویرمعاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها