Portal_background_image

استاندار: تكريم خانواده شهدا حفظ ارزشهاي نظام اسلامي است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهید والامقام علی نقی داودآبادی در اراک ،گفت: تکریم و احترام به خانواده های معظم شهدا ارج نهادن به مقام والای شهیدان و پاسداشت و حفظ ارزش های معنوی در جامعه است.

زمانی قمی استاندار مرکزی افزود: خانواده معظم شهدا صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند و رسیدگی و تکریم این عزیزان باید در جامعه به یک فرهنگ ماندگار تبدیل شود.

وی ادامه داد: مسئولان باید هراز گاهی از فعالیت ها و مشغله های روزانه فاصله گرفته و با دیدار از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران بروند و ضمن ارج نهادن به صبر و استقامت این قشر از جامعه، در راستای حل مشکلات آنان گام بردارند.

زمانی قمی ادامه داد: خانواده های معظم شهدا، پدران و مادران معنوی جامعه محسوب می شوند و آحاد مردم باید برای این عزیزان احترام ویژه ای قائل باشند.

وی بیان کرد: خانواده ایثارگران و شهدا با دستان خود فرزندان رشید خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند و امروز نه تنها هیچ خواسته ای از مسئولان ندارند بلکه با کمال تواضع و فروتنی در تمامی صحنه ها آماده خدمت هستند.

زمانی قمی، اشاعه منش فکری و الگوی رفتاری شهدا را سرمایه نرم کشور دانست و گفت: استفاده از این سرمایه ارزشمند در گرو تکریم خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

گفتنی است شهید علی نقی داودآبادی در 23 دی ماه سال 1342 در شهر داودآباد متولد و پس از تشکیل سپاه پاسداران به فرمان امام خمینی(ره) به استخدام این نیروی انقلابی درآمد.
وی در سال 1360 به مناطق عملیاتی جنوب اعزام و در 17 آبان ماه سال 1362 در منطقه پنجوین عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گالری تصاویر

دریافت فایل پیوست

جهت دریافت فایل ضمیمه از این قسمت اقدام نمایید


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها