Portal_background_image

استاندار مركزي: تكريم جانبازان و ايثارگران وظيفه همه مردم و مسئولين است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با محمود عنایتی جانباز 70 درصد در اراک، گفت: تکریم جانبازان و ایثارگران وظیفه آحاد جامعه به خصوص مسئولان دستگاه های اجرایی است.

محمود زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: جانبازن در روزگاری نه چندان دور سلامتی جسمی و روحی خود را تقدیم انقلاب اسلامی کردند تا امروز آرامش بر ایران اسلامی حاکم باشد که این مهم وظیفه مسئولان را در برابر این قشر از جامعه سنگین می کند.           

وی ادامه داد: هیچ کس نمی تواند کمبودها و مشکلات این عزیزان را درک کند اما این قشر از جامعه نه تنها از کرده خود پشیمان نیستند بلکه هر روز با ایمان تر از گذشته از آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری حمایت می کنند. 
استاندار مرکزی بیان کرد: جانبازان سند عزت، افتخار و جاودانگی این ملت بزرگ و مردان مردی هستند که با تاسی به بزرگ جانباز حماسه کربلا، ردای پر افتخار جانبازی را بر تن نموده و نامشان را برای همیشه تاریخ، به عنوان گنجینه های تمام نشدنی ایثار و از خودگذشتگی بر جریده عالم ثبت و جاودانه کرده اند.           
وی اضافه کرد: تمام اقشار مختلف مردم به خصوص مسئولان باید بدانند که اگر جانفشانی و فداکاری جانبازان و شهدا نبود عظمت و اقتدار امروز ایران زمین نیز وجود نداشت و دیدار با این عزیزان و رسیدگی به مشکلاتشان کمترین کاری است که می توانیم برای آنان انجام دهیم.       

گفتنی است محمود عنایتی جانباز 70 درصد اراکی در شهریور 1344 در اراک متولد و در عملیات محرم در 61/8/21 و در عملیات کربلای پنج در منطقه عملیاتی شلمچه در 65/10/26 در دو مرحله مورد اصابت ترکش قرار گرفت که از ناحیه فک ، شکم و پا مجروح و به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است.  
در این دیدار مدیران کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشاوران استاندار مرکزی حضور داشتند.

گالری تصاویرمعاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها