Portal_background_image

استاندار مركزي: تقويت صنعت و معدن گامي موثر در جهت توسعه پايدار است

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت روز صنعت و معدن، گفت: بخش مهمی از خودکفایی، تولید ثروت و توسعه پایدار در سایه تقویت هوشمندانه، علمی و به روز صنعت و معدن حاصل می شود.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام اظهار کرده است: نامگذاری دهم تیرماه به عنوان روز صنعت و معدن تداعی گر تلاش ها و زحمات سنگربانان صنعت و معدن کشور و فرصتی مناسب برای نگاه اندیشمندانه به این بخش به عنوان مهمترین موتور محرکه اقتصاد و عامل مولد اشتغال پایدار است.

وی افزوده است: بی شک بخش مهمی از خودکفایی، تولید ثروت و توسعه پایدار  در سایه تقویت هوشمندانه، علمی و به روز صنعت و معدن حاصل می شود، مسیری که باید بی وقفه و با تمام توان در آن حرکت کرد تا در نهایت، آرمان توسعه پایدار محقق شود.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: با عنایت به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال ( رونق تولید)، ان ‌شاالله با بهره‌گیری از توان داخلی و شکوفایی صنعت و استعدادهای معدنی استان بتوانیم با شتاب بیشتر به سمت اعتلای اقتصادی و رونق تولید و اشتغال گام برداریم.

آقازاده  روز ملی صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران، مهندسان و کارگران پرتلاش و غیرتمند بخش صنعت و معدن کشور بویژه صنعتگران و فعالان حوزه معدن در استان مرکزی تبریک  عرض نموده و  از درگاه خداوند  متعال برای همگان،  سلامتی و توفیق روزافزون مسالت کرده است


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها