Portal_background_image

معاون سياسي استاندار تاكيد كرد: تقويت تعامل دوسويه مديران و رسانه ها در استان / خانه جوان در ساوه راه اندازي مي شود

حقیقی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نخستین نشست شورای اطلاع‌رسانی در سالجاری، بر تقویت تعامل دو سویه مدیران و رسانه ها در استان تاکید کرد.

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد: رسانه ها باید چارچوب قانون را حفظ کنند و با ارتباط موثر با مدیران در انعکاس واقعیت و اطلاع رسانی خدمات انجام شده تلاش کنند.

حقیقی بیان کرد: هدف از برگزاری نشست شورای اطلاع رسانی ، تبیین  و اطلاع رسانی  اقدامات مجموعه دولت و نظام در استان توسط مدیران است چرا که این حق طبیعی مردم است که در جریان اقدامات انجام شده قرار بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با تاکید بر تقویت ارتباط مدیران و ر سانه ها، ابراز کرد: خدمات دولت  در حد اقدامات انجام شده،  اطلاع رسانی نشده است و مردم از این اقدامات اطلاع کافی ندارند که باید در این زمینه تلاش شود.

حقیقی ابراز کرد: نشست های شورای اطلاع رسانی هر 40 یا  45 روز برگزار خواهد شد و مدیران و فرمانداران استان در این نشست گزارش عملکرد خود را به نحوی که شفاف و نتایج آن برای مردم نیز ملموس باشد، با حضور اصحاب رسانه ارائه خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش رسیدگی به مشکلات حوزه بهداشت و درمان و جوانان را از اولویت های کاری  استانداری اعلام کرد و  گفت:  تاکید شده است سهم اداره کل ورزش و جوانان برای رسیدگی به امور این قشر از جامعه از محل 27 صدم درصدی درآمدهای ارزش افزوده استان به صورت کامل پرداخت شود.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: دومین خانه جوان در استان مرکزی با هماهنگی شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان برای رسیدگی به مشکلات جوانان در آینده نزدیک در شهرستان ساوه به بهره برداری می‌رسد.

حقیقی با اشاره به آغاز به کار خانه احزاب استان در تیر ماه امسال، گفت: با اتمام عملیات اجرایی خانه احزاب استان، بهره برداری از این خانه در زمان مقرر آغاز می‌شود.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خاطر نشان کرد: کلیه مدیران موظف به ارائه گزارش عملکرد خود به مردم می باشند و با رویکرد جدید در شورای اطلاع رسانی جهت ارائه گزارش عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی و فرماندران در حضور اصحاب رسانه، در نشست آتی این شورا سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گزارش عملکرد خود را ارائه خواهند کرد.

گفتنی است در این نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گزارشی را بیان کردند و در پایان پاسخگوی سوالات خبرنگاران حاضر در جلسه بودند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها