Portal_background_image

خزائي پور تاكيد كرد: تقويت امر اطلاع رساني در راستاي افزايش روحيه اميد در جامعه/ نقش موثر روابط عمومي ها در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي

خزائی پور سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری در نشست با مسئولین روابط عمومی فرمانداریها و رابطین خبری دفاتر ستادی استانداری، گفت: انعکاس اخبار صحیح و به موقع ، جلب اعتماد و افزایش روحیه امید و نشاط در جامعه را در پی دارد.

خزائی پور سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: با انتشار اخبار شفاف و درست ارتقاء روحیه امید و اعتماد در جامعه رقم می خورد لذا روابط عمومی ها باید در این زمینه اهتمام جدی داشته باشند.

خزائی پور آگاهی بخشی به مردم را از وظایف روابط عمومی ها دانست و گفت: روابط عمومی با انتشار سریع و صحیح اخبار می توانند نقش مهم خود را در راهبری افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم بخوبی ایفا نمایند.

وی تصریح کرد: امروزه با انتشار اخبار در فضای مجازی، رویکرد رسانه ای در جامعه تغییر یافته و فضای مجازی بیشتر مورد استقبال است اما روابط عمومی ها باید از انتشار اخبار و اطلاعات در پایگاه اطلاع رسانی نیز غافل نشوند چرا که پایگاه اطلاع رسانی بعنوان مرجع اصلی و آرشیو اخبار و اطلاعات هر سازمان است و ارزیابی عملکرد نیز براساس اقدامات در پایگاه اطلاع رسانی انجام می شود.

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری نقش روابط عمومی ها را در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر دانست و گفت: شناسایی آسیب های اجتماعی ، اولویت بندی نیازهای فرهنگی،تدوین برنامه ها و سیاست های فرهنگی جامع در سطح استان از جمله وظایف روابط عمومی هاست که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به توضیحات کارشناس رسانه معاونت پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی دادگستری کل استان، گفت: در راستای پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب های اجتماعی روابط عمومی های استان می بایست تعامل و همکاری موثری با این معاونت داشته باشند.

خزائی پور گفت: روابط عمومی ها باید در راستای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند و در این زمینه از تمام ظرفیت های موجود بهره بگیرند.

گفتنی است کارشناس رسانه معاونت پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی دادگستری کل استان نیز در این نشست به تبیین اهداف و برنامه های این معاونت پرداخت و خواستار تعامل و همکاری مسئولین روابط عمومی ها به ویژه فرمانداریهای تابعه استان با این معاونت شد تا با هم افزایی، همفکری و تعامل دوسویه بتوانند در راستای تحقق اهداف و برنامه های این معاونت گام های موثری بردارند.

در این نشست مسئولین روابط عمومی فرمانداریهای استان و رابطین خبری دفاتر ستادی و معاونت های استانداری نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها