Portal_background_image

تقدیر فرماندار شهرستان خمین از مدیر کل روابط عمومی استانداری مرکزی

فرماندار شهرستان خمین از خدمات و مساعی قابل تحسین مدیر کل روابط عمومی استانداری در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم شریف استان مرکزی تقدیر کرد.

متن تقدیر نامه سید مهدی ساداتی  بدین شرح است:

 

برادر ارجمند جناب آقای مصطفی عرب

مدیر کل محترم روابط عمومی استانداری مرکزی

سلام علیکم؛

        استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلاء و سربلندی آن مرهون تلاشهای ارزنده مدیران لایق و کارآمد است. خدای را سپاسگزاریم که توفیق خدمت به بهترین بندگانش را در یکی از مهم ترین فراز های تاریخ عنایت فرمود، چراکه به فرموده حضرت رسول اکرم (ص) بهترین افراد کسی است که وجودش برای مردم سودمندتر  باشد.

       بدینوسیله برخود لازم می دانم با تقدیم این لوح سپاس از خدمات و مساعی قابل تحسین جنابعالی در سمت مدیر کل روابط عمومی استانداری در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم شریف استان مرکزی در سالی که مزین به نام «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی »گردیده است تشکر و قدردانی نمایم و از درگاه خداوند عزوجل موفقیت روزافزون، سلامتی، سعادت و بهروزی در کلیه مراحل زندگی و توفیق خدمت بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برایتان مسئلت نمایم.

     امید است با ایمان به اراده ی خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حضرت دوست، در ظل توجهات حضرت حجة ابن الحسن (عج) و منویات مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) در اجرای سیاستهای دولت تدبیر و امید مؤید و منصور باشید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها