Portal_background_image

تقدير وزير صنعت و مدير عامل بانك ملي ايران از استاندار مركزي

نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران در جریان سفر به استان مرکزی، از اقدامات و پیگیری های استاندار مرکزی در جهت رفع موانع تولید استان تقدیر کردند.

نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور در استان مرکزی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد:  استاندار مرکزی از مردان سخت کوش و علاقمند به امور اقتصادی است و گزارشی که از وضع صنایع استان ارائه شد بیانگر اهتمام و تلاش جدی ایشان در جهت رفع مسائل و مشکلات حوزه تولید استان است.

وی بیان کرد: استاندار مرکزی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنایع بزرگ استان را  رصد کرده و از این واحدها بازدید بعمل آورده و در جریان کامل مسائل و مشکلات این واحدها قرار دارد.

نعمت زاده افزود: امید است با انسجامی که بین نمایندگان استان وجود دارد و همچنین تعامل آنها با سایر ارگانها و همراهی و همفکری که خواهیم داشت بتوانیم مشکلاتی که از گذشته ایجاد شده را به حداقل ممکن برسانیم.

وی همچنین در آئین افتتاح نمایشگاه سنگ ایران در نیم ور محلات از تلاش دست اندرکاران در برگزاری مطلوب این نمایشگاه تشکر و قدردانی کرد و گفت: استاندار مرکزی فردی توانمند است که در استانهای مختلف  توانسته خدمات ارزنده ای را به انجام برساند.

حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران نیز در این نشست گفت: اهالی استان مرکزی در کنار نمایندگان کوشائی که در مجلس شورای اسلامی دارند، شخص استاندار این استان  نیز فردی فعال  و از معدود استاندارانی است که مسائل استان به ویژه حوزه صنعت را  مرتب در تهران و استان پیگیری می کند که باید به مردم استان تبریک و به ایشان خدا قوت گفت.

محمدرضا حسین زاده افزود:  بانک ملی ایران در صورت برخورداری از منابع با تمام وجود از صنایع کشور حمایت می کند و استان مرکزی که یکی از قطب های صنایع کشور است، می تواند هم از منابع درون استانی و منابع ملی این بانک بهره مند شود.

گفتنی است  وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر روز چهارشنبه سفر 2 روزه خود را با حضور در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیم ور محلات آغاز کرد و در نخستین روز از این سفر از بیت تاریخی امام خمینی (ره) در خمین بازدید و با فعالان اقتصادی حوزه جنوبی استان مرکزی نشست داشت.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ، شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی و بازدید از چندین واحد صنعتی اراک و ساوه از برنامه های روز پنجشنبه نعمت زاده در سفر به استان مرکزی بود.

 

 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها