Portal_background_image

تقدير نماينده ولي فقيه در استان و استاندار مركزي از حضور پرشور مردم در راهپيمايي روز قدس

حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی مشترک از حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی در راهپیمائی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی نمودند.

در این پیام مشترک آمده است: حضور حماسی، گسترده و آگاهانه مردم روزه دار و همیشه در صحنه استان  مرکزی همگام با سایرهموطنان و آزادیخواهان سراسر جهان در راهپیمایی باشکوه روزقدس، بار دیگر وحدت، انسجام و اتحاد امت اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

ملت ایران اسلامی با حضور پرشور و وحدت آفرین در راهپیمائی روز قدس ضمن لبیک به ندای تاریخی امام راحل، تاسی از منویات مقام معظم رهبری و اعلام حمایت از آرمان های فلسطین، به توطئه استکبار جهانی و عمال مرتجع آنها در منطقه به عنوان معامله قرن که بزرگترین خیانت به آرمان های ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف است، پاسخ محکمی دادند.

 نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور آحاد مردم شریف و  ولایتمدار استان مرکزی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس،  عزت و پایندگی روز افزون اسلام و مسلمانان و  پیروزی نهایی مردم سرزمین قدس شریف را از درگاه خداوند سبحان مسئلت  نمودند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها