Portal_background_image

تقدير رييس مجمع نمايندگان استان مركزي از تلاش هاي مجموعه دولت در استان

کریمی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در آیین بهره برداری از 71 طرح شرکت توزیع برق شهرستان اراک از تلاش ها و زحمات مجموعه دولت در استان تقدیر کرد.

 کریمی نماینده مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: بهره برداری از ۱۷۵ پروژه  در شهرستان اراک با ارزش ریالی  ۱۹۲ میلیارد تومان  و اشتغالزایی برای حدود 2 هزار نفر در بخش های کشاورزی، بهداشت و درمان، آب ، برق و مسکن ثمره تلاش و زحمات استاندار مرکزی، معاونین استاندار، مدیران و فرماندار شهرستان اراک است که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی ادامه داد: دهه فجر انقلاب اسلامی  فرصت مغتنمی است تا مسئولین و خدمتگزاران مردم ثمرات تلاش ها، زحمات و خدمات  خود را در قالب پروژه های وطرح هایی که افتتاح می شود به مردم ارائه کنند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
رئیس مجمع نمایندگان استان خاطر نشان کرد:اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم شاهد دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه ها هستیم که مردم هم این دستاوردها را می شناسند و به این دلیل  حمایت های مردمی همیشه همراه نظام اسلامی بوده است.

کریمی بیان کرد: امروز علی رغم همه محدودیت ها و تحریم ها ، ایران اسلامی دربسیاری از زمینه ها به ظرفیتهای عظیمی دست یافته که نه تنها نیاز داخل را تامین میکند،بلکه حجم زیادی صادر می شود.                                                                                                              

  رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی ادامه داد: به گفته مراجع بین المللی اقتصاد ایران به عنوان هجدهمین اقتصاد دنیا شناسایی و معرفی شده است.

نماینده مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای  خاطر نشان کرد: آنچه قطعی است امید ملت ایران به آینده روشن و سرشار از پیشرفت و توسعه و آبادانی است و ملت ایران همانگونه که تاکنون تحت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش های همه دولت ها  در سال های گذشته و دولت تدبیر و امید که در حال خدمت به مردم است  راه خود را مقتدرانه طی کرده اند و  این راه را با صلابت ادامه می دهند وبه برکت این تلاش ها آینده ای روشن تردر انتظارمردم خواهد بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها