Portal_background_image

در بازديد استاندار از گروه مهندسي 42 قدر انجام شد؛ تقدير از همكاري بي شائبه گروه مهندسي 42 قدر در سيل اخير استان

آقازاده استاندار مرکزی در بازدید از گروه مهندسی 42 قدر از زحمات و همکاری های بی شائبه این عزیزان در سیل اخیر استان قدردانی کرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و خلیج فارس و مقابله با قدرت های بزرگ مانند آمریکا و انگلیس  نشان دهنده پیشرفت و توان علمی و مهندسی کشورمان است.

وی بیان کرد: ساقط شدن پهپاد آمریکایی در حریم ایران اقدامی بود که هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست که این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیاری دیگر از اقدامات انجام شده توسط این نهاد  گنجینه های ارزشمندی هستند.

آقازاده  گفت:  پایداری نظامی در تثبیت جایگاه سیاسی و دفاعی  و تقویت پایه های امنیت کشور  نقش مهمی دارد .

وی افزود:امروز  ایران اسلامی روند اقتدار را بخوبی طی می کند و کسانیکه خواب تحریم را برای ایران دیده اند باید بدانند که این کشور در حال توسعه است و نه تنها توانایی تامین نیازهای خود را دارد بلکه  در آینده دیگر کشورها  نیز به ما نیازمند می باشند.

استاندار مرکزی ابراز کرد: گروه مهندسی 42 قدر در استان مرکزی سابقه درخشانی دارد و توانسته است در عرصه های مهندسی و دفاعی اقدامات موثری را به ویژه در مناطق مرزی کشورمان  به انجام برساند.

آقازاده گفت: در سیل اخیر فروردین ماه 98 گروه مهندسی 42 قدر  با حضور به موقع ،خودجوش و  با بسیج نیرو و تجهیزات مانع  از بروز خسارت های غیر قابل جبران در استان شد.

وی ادامه داد: در زمان وقوع زلزله در استان کرمانشاه نیز حضور بسیج و سپاه مایه دلگرمی مردم بود که اقدامات این عزیزان بویژه در بازسازی اماکن عمومی و مسکونی کرمانشاه شایسته تقدیر است.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: توسعه و عمران از اولویت های مهم کشور است که گروه مهندسی 42 قدر در این زمینه نقش مهمی داشته است.

گفتنی است استاندار مرکزی با اهدای لوح از فرمانده گروه مهندسی  و  فرمانده گردان عملیات آن گروه به منظور همکاری در سیل فرودین ماه 98 تقدیرکرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها