Portal_background_image

معاون سياسي استاندار: تغيير نگرش در راهبردهاي مقابله با آسيب هاي اجتماعي ضروري است

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در جریان بازدید سرزده از اداره کل بهزیستی استان، گفت: تغییر نگرش در راهبردهای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است.

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد:رویکرد مقابله با آسیب های اجتماعی به تغییر نگرش مبتنی بر کارشناسی های هدفمند نیاز دارد و در این راستا باید به بازخوردها و پیامدهای چالش های اجتماعی نوظهور توجه جدی کرد.

وی استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه ها و نقطه نظرات استادان و نخبگان علمی را راهکاری ارزشمند در فرآیند کاهش آمار آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

حقیقی اظهار کرد: علما و روحانیان، ائمه جمعه و جماعات، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاری ها از جمله ظرفیت های ارزشمندی هستند که باید مسئولان را با ارایه راهکار در کاهش آسیب های اجتماعی یاری رسانند.

وی با یادآوری اینکه، آگاه سازی افراد جامعه نخستین گام برای کاهش آسیب های اجتماعی است، اظهار کرد: یکی از دغدغه های مهم دولت و مردم، پیگیری و رسیدگی به آسیب های اجتماعی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: با آسیب شناسی به موقع و برنامه ریزی کارشناسی هدفمند و بهره مندی از ظرفیت های داخلی می توان با بسیاری از آسیب های اجتماعی مقابله کرد.

گفتنی است حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به همراه مدیران کل امور فرهنگی و اجتماعی، روابط عمومی و امور بانوان و خانواده استانداری  به طور سرزده از ادارات کل بهزیستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی این ادارات به جامعه هدف قرار گرفت. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها