Portal_background_image

معاون سياسي استاندار در بازديد از رسانه ها؛ تعامل با اصحاب رسانه اولويت مهم مديران استان باشد

حقیقی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در بازدید از رسانه های استان،بر تعامل موثر مدیران با اصحاب رسانه تاکید کرد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر تعامل مدیران با اصحاب رسانه تاکید کرد و افزود:مدیران استان باید بطور مرتب گزارش عملکرد دستگاه ها را به مردم ارائه دهند و در این میان باید از رسانه ها  یاری بگیرند.

وی صداقت و شفافیت را رسالت مهم رسانه ها دانست و گفت: رعایت اصول و خط قرمز های نظام و مصالح نظام و همچنین صداقت و شفافیت در امر اطلاع‌رسانی  از مهم‌ترین اصولی است که رسانه‌ها باید به آن توجه داشته باشند.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی  با بیان اینکه حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی وظایف مشخصی دارد اما من اعتقاد دارم که علاوه بر این حوزه‌ها در چهار حوزه دیگر هم باید ورود داشته باشیم ،گفت: یکی از این حوزه‌ها اقتصاد مقاومتی است، که قصد داریم بستر‌های لازم سیاسی و امنیتی  که برای سرمایه‌گذاران لازم بوده و امکان پذیر است را فراهم کنیم.

وی افزود: طبیعی است زمانی که بستر سیاسی و امنیتی برای سرمایه‌گذاری فراهم شود سرمایه‌گذاران هم تشویق می‌شوند و هم با فراق بال بیشتری فعالیت می‌کنند و ما هم در اقتصاد مقاومتی کمک لازم را برای راه‌اندازی این بستر انجام می‌دهیم.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: موضوع دومی که به شکل ویژه باید به آن باید وارد شد بحث آسیب‌های اجتماعی است، به ویژه در پنج حوزه آسیب‌های اجتماعی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است و بر ما تکلیف است که به جد در این زمینه  ورود پیدا کنیم.

حقیقی افزود :تکریم مردم که ملاقات بامردم ،ارتباط بارسانه ها وتوجه به بانوان و جوانان را شامل می شود و تشکیل اتاق فکر از دیگر برنامه های این حوزه است.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: بزودی نشستی  با رسانه های استان  در راستای بررسی مسائل و مشکلات و یاری گرفتن از آنها در پیشبرد بهتر امور خواهم داشت.

گفتنی است حقیقی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار به همراه مصطفی عرب مدیر روابط عمومی استانداری از روزنامه عطر یاس و خبرگزاری تسنیم در استان بازدید کرد و با روند فعالیت این روزنامه و خبرگزاری  از نزدیک آشنا شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها