Portal_background_image

وزير راه و شهرسازي در ديدار با مردم شهرستان كميجان مطرح كرد: تشكيل كارگروهي ويژه جهت رسيدگي به وضعيت راه هاي استان مركزي / بهسازي جاده هاي كميجان از برنامه هاي وزارت راه است

اسلامی وزیر راه و شهرسازی در دیدار با مردم شهرستان کمیجان که با حضور آقازاده استاندار مرکزی برگزار شد، گفت: بهسازی و رفع نقاط حادثه خیز جاده های شهرستان کمیجان تا پایان دولت از برنامه های این وزارتخانه است.

 اسلامی وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با حضور نمایندگان و استاندار مرکزی کارگروه بهبود جاده های استان تشکیل شده تا زمینه توسعه متوازن جاده های استان و شهرستان کمیجان فراهم شود.

وی ادامه داد: بهسازی جاده کمیجان ساروق اراک در این کارگروه به تصویب رسید و تا سال آینده با تسریع در بهسازی و رفع نقاط حادثه خیز این جاده ، راه های نامناسب و نا ایمن در این شهرستان خذف می شود.

 وزیر راه و شهرسازی افزود: ایجاد مرکز فرهنگی شهرستان کمیجان با همت فرمانداری این شهرستان و استانداری مرکزی و پشتیبانی این وزارتخانه برای بهره مندی مردم ضروری است.

 اسلامی، جذب سرمایه گذار در شهرستان را از عوامل مهم افزایش اشتغال و درآمد در منطقه دانست و گفت: می طلبد که با تلاش فرماندار و مسئولان شهرستانی زمینه افزایش حضور سرمایه گذار در شهرستان فراهم شود.

 وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: مردم ایران اسلامی به برکت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، خون شهدا برخلاف گذشته خود برای کشور تصمیم گیری می کنند و مسئولان با رای مستقیم آنان انتخاب می شوند. 

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی امسال با هوشیاری مردم و راهنمایی های رهبر معظم انقلاب با وجود همه توطئه ها و دشمنی دشمنان پرشورتر از گذشته برگزار شد. 

اسلامی گفت: دشمنان ایران اسلامی جنگ اقتصادی علیه کشور را با هدف ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز کرده اند که این توطئه با هوشیاری مردم نقش بر آب شده است. 

وی افزود: ایران اسلامی با فراز و فرود های زیادی روبه رو بوده اما ملت هوشیار اجازه دخالت به بیگانگان نداده اند. فرماندار شهرستان کمیجان نیز در این نشست گفت: رفع مشکل جاده ها از مهمترین خواسته های بحق مردم این شهرستان است.

 «سعید فائض پور» افزود: رفع محرومیت از مناطق کمتر برخوردار و جذب سرمایه گذار با بهسازی جاده ها محقق شده و راه های شهرستان کمیجان نیز نیازمند توجه ویژه مسئولان است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها