Portal_background_image

استاندار در بازديد از روستاهاي شهرستان كميجان تاكيد كرد: تسريع در پرداخت تسهيلات اشتغالزايي به متقاضيان روستا / احداث شهرك صنعتي در سمقاور

آقازاده استاندار مرکزی در جریان سفر به شهرستان کمیجان در بازدید از روستاهای این شهرستان بر تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان روستا و راه‌اندازی شهرک صنعتی در سمقاور به منظور رفع مشکلات چرخه تولید مبل در شهرستان کمیجان تاکید نمود.

آقازاده استاندار مرکزی  با اشاره به اینکه ۵۰ کارگاه فعال در روستای سمقاور این شهرستان وجود دارد، گفت: این کارگاه‌ها با مشکلاتی از جمله کمبود مکان و فضا و سرمایه در گردش به دلیل افزایش قیمت‌ها مواجه است. ایجاد شهرک صنعتی در سمقاور راهکاری برای رفع مشکلات این کارگاه‌ها و تکمیل چرخه تولید مبل و افزایش درآمدزایی برای این کارگاه‌ها خواهد بود .

استاندار مرکزی گفت: پیش‌بینی می‌شود که عملیات زیرسازی و آسفالت راه‌های روستایی روستاهای سیجان و طرلان از طریق اعتبارات بنیاد برکت انجام شود .

استاندار مرکزی اضافه کرد: عملیات آبرسانی روستای سیجان و طرلان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آغاز خواهد شد و تا شهریور ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد. 

وی در بازدید از ساختمان نیمه تمام سالن ورزشی روستای خسروبیگ، افزود: عملیات اجرائی این سالن ورزشی چندمنظوره از سال ۸۶ آغاز شد که تاکنون این پروژه به صورت نیمه‌کاره باقی مانده و تکمیل این سالن نیازمند ۱۵ میلیارد ریال اعتبار است که امیدواریم سال آینده از محل اعتبارات استانی و ملی وزارت ورزش و جوانان این اعتبار تامین شود .

آقازاده با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون تلاش‌ها و استقامت مردم به ویژه مردم روستا هستیم که شجاعت و فداکاری آنها سبب شد که انقلاب چهلمین سالگرد پیروزی خود جشن گیرد و با قدرت راه امام‌خمینی(ره)را تحقق ببخشد .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها