Portal_background_image

استاندار: ترويج فرهنگ نماز بهترين راه مقابله با تهاجم فرهنگي است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ستاد اقامه نماز استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: ترویج فرهنگ نماز بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی است

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: ترویج فرهنگ نماز و نماز خوانی در جامعه بویژه در قشر نوجوان و جوان در مقابله با توطئه های نرم دشمنان بسیار کارآمد است که باید مورد توجه  مسئولان بویژه در دستگاه های فرهنگی قرار گیرد.

استاندار مرکزی ابراز کرد: تمامی دستگاه های اجرایی و کارخانجات استان موظف اند ضمن اقامه نماز جماعت در دستگاه های خود نسبت به گسترش این فرهنگ مقدس در جامعه نیز مشارکت داشته باشند. 

آقازاده یادآوری کرد: آخرین اجلاس سراسری اقامه نماز سال 1386 در استان مرکزی برگزار شد که با وجود گذشت بیش از 11 سال از این رویداد مقدس، این استان آمادگی خود را برای برگزاری این اجلاس ملی در سال 1398 اعلام می کند. 

استاندار مرکزی با بیان اینکه اجلاس استانی اقامه نماز نیز آبان ماه امسال برگزار می شود تاکید کرد: همه نهادهای دولتی و خصوصی نسبت به برگزاری این اجلاس، استان را حمایت کنند. 

وی بیان کرد : جلسات ستاد اقامه نماز استان به صورت مستمر برگزار وبرنامه ریزی های لازم به منظور برگزاری این اجلاس انجام شود تا در مهرماه این برنامه ها جمعبندی و تصویب شود.

مسئول ستاد اقامه نماز استان مرکزی نیز در این نشست گفت: بیست و هفتمین اجلاس استانی نماز این استان آبان ماه امسال برگزار می شود. 

حجت الاسلام رودبارانی افزود: شیوه های تشویق کودکان به نماز، راه های دعوت نماز در خانواده ها، راهکارهای دعوت به نماز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، شیوه های دعوت نماز در ادارات و کارخانجات و روش های ویژه روحانیان برای دعوت اقشار مختلف به نماز مهمترین رویکرد این اجلاس است. 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها