Portal_background_image

استاندار مركزي : ترويج انديشه هاي شهيد مطهري رسالت مهم معلمان است

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز معلم (12 اردیبهشت)، گفت:معلمان با تأسی از منش استاد شهید مطهری زمینه شکوفایی علمی و بالندگی اخلاقی جامعه وآینده‌سازان میهن اسلامی را فراهم می‌کنند و امروز ترویج افکار و اندیشه های آن معلم فرزانه رسالتی است که بر دوش معلمان است .

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: سپاس خداوند بزرگ را که با سوگند بر قلم بر عظمت آن افزود و نعمت هدایت را با راهنمایی پیامبران به انسان ارزانی نمود تا شاهد شکوفایی خرد،بیداری وجدان و روشنی جان و ضمیر آدمی باشیم.

 وی بیان کرده است: دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت فیلسوف برجسته استاد شهید مطهری است که در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به یادگار گذاشت و به همین مناسبت این روز به نام "معلم" ثبت شد تا نقش کلیدی و حیاتی این معماران انسان ساز در پیشرفت مادی و معنوی میهنمان فراموش نشود و فرصت مناسبی باشد تا از مقام این معلم دلسوز و تمامی معلمان عزیزی که با عزمی جهادی در راه اعتلای ایران اسلامی گام بر می دارند، تجلیل شود.

استاندار مرکزی ابراز کرده است:معلمان با تأسی از منش استاد شهید مطهری زمینه شکوفایی علمی و بالندگی اخلاقی جامعه وآینده‌سازان میهن اسلامی را فراهم می‌کنند و  امروز ترویج افکار و اندیشه های آن معلم فرزانه رسالتی است که بر دوش معلمان است .

وی تصریح کرده است: بی شک در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" نامیده شده است یکی از بزرگترین رسالت های آموزش و پرورش، معلمان و آموزگاران در تحقق حمایت از خرید کالای ایرانی و تولید ملی فرهنگ‌سازی در میان دانش‌آموزان، اولیا و مربیان و همچنین تلاش در جهت شکوفائی استعدادها و  تربیت نیروی کار متعهد و ماهر است که در آینده بتواند با رویکرد تولید و اشتغال کشور را به سمت پیشرفت و توسعه  سوق دهد .

استاندار مرکزی خاطر نشان کرده است:اینجانب در آستانه فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری معلم بزرگ مدرسه انقلاب اسلامی ، روز و هفته معلم را به تمامی معلمین عزیز و اساتید گرانقدر تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم همه فرزانگان و تلاشگران عرصه آموزش و پرورش و دانشگاهها در مسیر تربیت نیروهای توانمند و متعهد برای نظام اسلامی موفق و موید باشند


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها