Portal_background_image

استاندار مركزي : تدوين منشور حقوق شهروندي بسترساز تحقق مطالبات مردم است

آقازاده استاندار مرکزی در همایش شوراهای دانش آموزان مدارس دخترانه استان که با حضور دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی برگزار شد، گفت: تدوین منشور حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید بستر ساز تحقق یکی از مطالبات اساسی مردم است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید سال گذشته منشور حقوق شهروندی را رونمایی کرد و در این مدت اقدامات موثری در زمینه تحقق حقوق شهروندی انجام گرفته است.

استاندار مرکزی ابراز کرد:رعایت حقوق شهروندی اصلی ترین و اساسی ترین نیاز مردم است و آحاد ملت به خصوص دانش آموزان و دانشجویان باید این خواسته و مطالبه بحق خود را در بزنگاه های مختلف ابراز کنند.

وی افزود: تحقق حقوق شهروندی یکی از مطالبات مردم در انتخابات سال 92 بود که امید است با تدوین منشور حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید بتوانیم در این زمینه گام های موثری برداریم و به وظایفی که در این بخش بر عهده ماست و در قانون اساسی نیز بارها به آن اشاره شده است، بخوبی جامه عمل بپوشانیم.

 استاندار مرکزی  در بخش دیگری از سخنانش ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)، گفت: امید است بانوان ایران اسلامی با  حرکت در مسیر حضرت فاطمه (ع) که بهترین الگو برای بانوان امروز است بتوانند در زمره رهروان آن حضرت باشند.

گفتنی است دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ، دیدار با نمایندگان سازمان های مردم نهاد و دیدار با دانشجویان منتخب استان مرکزی از مهمترین برنامه های سفر یک روزه دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی به کلانشهر اراک بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها