Portal_background_image

استاندار مركزي: تدابير لازم براي مقابله با سيل در نقاط مختلف استان انديشيده شده است/كنترل 150 ميليمتر بارندگي در استان در 72 ساعت اخير

آقازاده استاندار مرکزی گفت: تدابیر لازم برای مقابله با سیل در نقاط مختلف استان مرکزی اندیشیده شده است و همه نیروها و تجهیزات استان در حالت آماده باش کامل هستند.

آقازاده  استاندار مرکزی گفت:  پنج روستا در شمال شرق اراک و مجاورت تالاب میقان به دلیل شسته شدن بخشی از مسیر هدایت آب به تالاب میقان در محاصره آبگرفتگی قرار دارد.

وی افزود:  «مرادآباد»، «آزاد مرز دار»، « مشهد میقان» از جمله روستاهای در محاصره آبگرفتگی هستند و هشدار تخلیه به ساکنان آنان داده شده اما تاکنون با تدابیر اندیشده شده که تا ساعت 12 روز جاری، هیچ آبی وارد منازل این روستاها نشده است.

وی بیان کرد: چندین دستگاه بیل مکانیکی و خودروهای سنگین در این مناطق در حال حفر کانال برای هدایت اصولی آب هستند که آب وارد منازل روستایی نشود.

استاندار مرکزی ادامه داد: بر اثر بارش های سیل آسا در این منطقه، یک کیلومتر از باند جنوبی مسیر اراک - فراهان دچار آبگرفتگی شده و باند شمالی این مسیر 2 طرفه شده است.

آقازاده تصریح کرد: تدابیر لازم برای مقابله با سیل در نقاط مختلف استان مرکزی اندیشیده شده است و همه نیروها و تجهیزات استان در حالت آماده باش کامل هستند.

استاندار مرکزی بیان کرد: در 72 ساعت اخیر، 150 میلیمتر بارندگی در استان مرکزی کنترل شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها