Portal_background_image

استاندار مركزي: تخريب برنامه هاي دولت روحيه اميد را در جامعه تضعيف مي كند

زمانی قمی استاندار مرکزی در گفتگو با ایرنا ، گفت: تخریب برنامه های دولت و حاکمیت فضای بی اخلاقی به جای نقد سازنده، روحیه امید و همبستگی در لایه های جامعه را برای پیشبرد امور تضعیف می کند.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بر پایه امید، اخلاق، استقلال و آزادی بنا شده و کسانی که در این مسیر حرکت می کنند حتما همراه هدفهای متعالی انقلاب هستند و  در مسیر اعتلای کشور گام برمی دارند.

 استاندار مرکزی با اشاره به اینکه اگر از هر یک از این شاخص های عمیق و با ارزش به ویژه دایره اخلاق خارج شویم، از انقلاب فاصله گرفته ایم، افزود: این مهم خاص یک گروه و یا سلیقه نیست، بلکه همه سلایق باید به آن توجه داشته باشند.

زمانی قمی با اشاره به اینکه نقد سازنده لازمه هر جامعه است اما جدل و تخریب پسندیده نیست،گفت: هیچ دولتی مبرا از اشکال نیست بنابراین منتقد داشتن و نقد کردن امری پسندیده است ولی جدل نکوهیده و از خواص آن تخریب، تفرقه و ناامیدی در جامعه است.

وی افزود: تخریب برنامه های دولت و حاکمیت فضای بی اخلاقی به جای نقد سازنده، روحیه امید و همبستگی در لایه های جامعه را برای پیشبرد امور تضعیف می کند.

استاندار مرکزی ادامه داد: دولت یازدهم با روی گشاده از نقد استقبال می کند و آن را ابزاری در بهبود رویه ها و برنامه ها می داند.

زمانی قمی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست خارجی تمامی تلاش خود را در اجماع ارکان کشور برای ارتقای عزتمندی نظام به کار گرفته که دستاوردهای بزرگی داشته است.

وی افزود: امروز که در امنیت بسر می بریم زبان تهدید بدخواهان را در دنیا کوتاه کردیم وآنها را به اعتراف واداشتیم که تعامل کنند و یا وارد تعامل شوند که پیروزی بزرگی است.

زمانی قمی عنوان کرد: در حوزه اقتصادی نیز دولت میراث دار شرایط بحرانی شد و همه توانش را برای مهار تورم افسار گسیخته و سامان پدیده شکاف طبقاتی در جامعه به کار گرفت و اکنون نیز تمرکز خود را بر زدودن رکود اقتصادی از مسیر اقتصاد مقاومتی گذاشته است.
 

 معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها