Portal_background_image

استاندار مركزي: تحقق اهداف انقلاب در گرو اقتصادي پويا و توانمند است

زمانی قمی استاندار مرکزی همزمان با نخستین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در آئین تجلیل از کارگران و مدیران نمونه شرکت ساینای دلیجان، گفت: تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گرو داشتن یک اقتصاد پویا، توانمند و مستقل است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: سربلندی ایران اسلامی به دلیل استقلال سیاسی، رونق و توسعه تولید در بخش های مختلف است.

وی ادامه داد: توانمندی صنعتی کشور و تقویت اقتصاد درون زا نیاز روز جامعه است.

استاندار  مرکزی اظهارکرد: واردات کشور باید بیشتر مواد اولیه باشد تا تولید رونق گرفته و اقتصاد درون زا و تولید محصولات کیفی و رقابت پذیر بیش از پیش فراهم شود.

زمانی قمی ادامه داد: همانگونه که کشور توانمندی صادرات بسیاری از محصولات را دارد ممکن است به برخی مواد اولیه و محصولات نیز نیاز داشته باشد و این امر به استقلال اقتصادی کشور لطمه ای نمی زند و به معنای وابستگی و نیازمندی نیست.

وی افزود: دلیجان کانون تولید محصولات الیاف پلی استر است و باید روز به روز صادرات تولیدات آن افزایش یابد.

زمانی قمی گفت: شهرت صنعتی دلیجان مرهون کارآفرینان پر تلاش و مبتکر است که باید روز به روز فناوری نوین در تولید با کیفیت و توسعه صنعت پلی استر افزایش یابد.

استاندار  مرکزی بر تنظیم و راه اندازی بانک اطلاعاتی صنعت در دلیجان تاکید کرد و افزود: ،صنعتگران موفق و فعال این شهر باید در این بانک اطلاعاتی ثبت شوند.

فرماندار دلیجان نیز در جریان بهره برداری طرح های دهه فجر گفت: 2 طرح بهسازی پارک فجر و ساختمان دهیاری روستای خاوه در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

محمد کردی افزود: برای اجرا و تکمیل این طرح ها هشت میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

استاندار استان مرکزی در سفر به شهرستان دلیجان از مجتمع تولیدی الیاف پلی استر دلیجان با عنوان ساینا نیز بازدید کرد.
محصولات تولیدی مجتمع تولیدی الیاف پلی استر دلیجان به 400 واحد تولیدی داخلی و چند کشور خارجی صادر می شود و این مجتمع در خاورمیانه هم جزء بزرگترین مجموعه های تولیدی است.

*** دیدار استاندار مرکزی با خانواده شهید عباس شریفی در روستای خاوه اردهال از توابع شهرستان دلیجان

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی استاندار مرکزی با خانواده شهید عباس شریفی در روستای خاوه اردهال از توابع شهرستان دلیجان دیدار کرد. این شهید والامقام در سال 1345 در روستای خاوه اردهال از توابع شهرستان دلیجان متولد شد و در سال 1365 نیز در سن 20 سالگی در عملیات والفجر 8 در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید.

گفتنی است استاندار مرکزی با ورود به شهرستان دلیجان در گلزار شهدای این شهرحضور یافت و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها