Portal_background_image

استاندار در بازديد سرزده از شركت آب منطقه اي: تحقق اقتصاد مقاومتي در گرو همكاري همه دستگاه هاي اجرايي است/ لزوم فرهنگ سازي مصرف بهينه آب

زمانی قمی استاندار استان مرکزی در بازدید سرزده از شرکت سهامی آب منطقه ای مرکزی ،گفت: همه دستگاه های اجرایی استان در قبال تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب مسئول هستند و برای تحقق این امر باید تلاش کنند.

زمانی قمی استاندار مرکزی افزود: اقتصاد مقاومتی مربوط به یک دستگاه خاص نیست و آحاد مردم و همه دستگاه های اجرایی استان باید برای تحقق این خواسته مقام معظم رهبری بسیج شوند.

وی ادامه داد: نامگذاری سال جدید با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری نشان از دغدغه ایشان از مسائل اقتصادی دارد بنابراین مردم و مسئولان باید همگام با یکدیگر در راستای تحقق این خواسته معظم له حرکت کنند.

 استاندار مرکزی بر لزوم فرهنگسازی مصرف بهینه آب تاکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت آب و حفظ منابع آبی  فرهنگ سازی مصرف بهینه آب باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد که در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته که باید استمرار داشته باشد.

زمانی قمی بیان کرد: مهار آب های سطحی، جلوگیری از حفر چاه های غیر مجاز و اصلاح الگوی مصرف سه رکن اساسی در حفظ منابع آبی استان است که باید بیش از پیش مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گیرد.

استاندار مرکزی بیان کرد: مدیران و کارکنان دستگا ه های اجرایی استان به ویژه دستگاه های خدمات رسان باید  برای جلوگیری از ایجاد وقفه در خدمات رسانی به شهروندان و مسافران در ایام نوروز اهتمام ویژه ای داشته باشند.

گفتنی است در این بازدید  ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی، محمود نعمتی مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی  و مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری مرکزی نیز حضور داشتند.

یاد آور می گردد بازدید از بخشهای مختلفو دیدار با کارکنان  این اداره کل و همچنین حضور در نشستی در دفتر مدیر کل شرکت آب منطقه ای مرکزی از برنامه های بازدید سرزده استاندار مرکزی به این اداره کل بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها