Portal_background_image

معاون سياسي استاندار : تجمعات مربوط به نرخ‌گذاري بنزين در استان مركزي مديريت شد

اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی گفت: برخی تجمع‌ها و اعتراضات به نرخ‌گذاری بنزین در شهرهای اراک، خمین، ساوه و محلات روز گذشته (شنبه) به بهترین شکل مدیریت شد و اوضاع در این استان تحت کنترل است.

بهروز اکرمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد: حضور نیروهای انتظامی و نظامی در تجمع‌های روز گذشته با رویکرد پیشگیرانه و مدیریت اوضاع بود و با کمترین تنش این اعتراض‌ها مدیریت شد.

وی توضیح داد: در جریان این اعتراض‌ها خسارتی به اموال و تاسیسات دولتی و خصوصی و بانک‌های استان وارد نشده و شرایط به صورت منطقی تحت کنترل درآمده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: تمامی تلاش نیروهای انتظامی در روز گذشته برای تسهیل و روان‌سازی ترافیک و پراکندگی تجمع‌ها بود که در سایه همکاری بین بخشی به بهترین شکل و در بازه زمانی مناسب محقق شد.

اکرمی اظهار داشت: نرخ‌گذاری بنزین با کارشناسی و نگاه همه‌جانبه و نظر موافق قوای سه‌گانه انجام شده است و مردم باید هوشیار باشند تا بهانه دست بدخواهان نظام اسلامی نیافتد.

وی توضیح داد: گروه‌های معاند نظام می‌کوشند تا با تبلیغات سوء فضای کشور را متشنج کرده و اعتراضات پراکنده را بزرگنمایی و برجسته کنند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها