Portal_background_image

نماينده مردم تفرش، فراهان و آشتيان در مجلس شوراي اسلامي: تبليغات منفي و سياه نمايي نقشي در تصميم گيري مردم ندارد

حسینی نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که با حضور وزیر، صنعت، معدن و تجارت و استاندار مرکزی برگزار شد، گفت: تبلیغات منفی و سیاه نمایی نقشی در تصمیم گیری مردم ندارد.

حسینی نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:تبلیغات منفی و سیاه نمایی نقشی در تصمیم گیری مردم ندارد و چیزی را تغییر نمی دهد، چیزی که در دل مردم است نیاز به دفاع ندارد، چون خودش گویاست.

وی افزود:  خدمت در جامعه ایران اسلامی باید در راستای جلب رضایت خداوند باشد و قضاوت نیز باید به مردم واگذار شود. 

محمد حسینی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی در سال 1395 برای نخستین بار کسری بودجه نداشت که این مهم نشان از عملکرد مثبت دولت تدبیر و امید دارد. 

وی ادامه داد: فعالیت های دولت یازدهم بر اساس برنامه های توسعه انجام شده و از همه ظرفیت های موجود نیز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری بهره گرفته شده است. 

نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمان فعالیت دولت های نهم و دهم هر سال برای تامین بودجه پایان سال و نوروز به منابع غیرقانونی دست درازی می شد اما، امسال هیچ مشکلی برای تامین بودجه لازم وجود نداشت. 

وی ادامه داد: اشتغال خرد روستایی گامی اساسی و مهم برای حفظ جمعیت روستایی و بالا بردن نرخ بهره وری است که انتظار می رود وزارت صنعتی، معدن و تجارت نسبت به این مهم برنامه ریزی های مدون داشته باشد. 

حسینی اضافه کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در روستاها نیازمند سنجش و ارزیابی ظرفیت هر روستا به طور جداگانه است و پیچیدن یک نسخه واحد برای همه روستاها نه تنها مشکلات را حل نمی کند بلکه هدر رفت بیت الملال را نیز به دنبال دارد. 

وی، شناسایی اولویت ها و ظرفیت ها را جزو سیاست های اصلی اشتغال دانست و گفت: تزریق اعتبارات به تنهایی نمی تواند مشکل بیکاری را حل کند و برای ایجاد اشتغال پایدار باید سیاستگذاری و سنجش ظرفیت ها در دستور کار قرار گیرد. 

حسینی خاطر نشان کرد : دولت تدبیر و امید از ابتدای سال 96 همچون گذشته ،  با جدیت عمل به قانون برنامه ششم توسعه را در دستور کار خود قرار داده و در این زمینه تلاش می کند.

گفتنی است بازدید از شرکت تولیدی یاسان، نشست با نخبگان دانشگاه صنعتی اراک، بازدید از شرکت پارس جهد و حضور در آیین تجلیل از کارآفرینان کسب و کار از دیگر برنامه های محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه به اراک است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها