Portal_background_image

تاکید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر ایجاد صندوق اشتغال ویژه معتادان بهبود یافته

حسن بیگی صبح امروز در چهارمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان که در محل استانداری برگزار شد، بر ایجاد صندوق اشتغال ویژه معتادان بهبود یافته تاکید کرد.

شکراله حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد:  با استفاد از ظرفیت خیرین و حمایت استانداری مرکزی به عنوان یک دستگاه دولتی در حال حاضر راه اندازی این صندوق با هدف اعطای تسهیلات به معتادان بهبود یافته در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی امری ضروری است.

وی بیان کرد: علاوه بر ایجاد اشتغال، آموزش و کسب مهارت های فنی و حرفه ای نیز در جهت ایجاد انگیزه و عدم بازگشت معتادان بهبود یافته به سوی مواد مخدر  موثر و کارساز می باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اظهار کرد:  در سال گذشته اداره کل  آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در جهت جذب اعتبار و فعالیت در زمینه مبارزه با مواد مخدر در سطح کشور رتبه دوم را به خود اختصاص داد که امید است در سال جاری بتواند رتبه نخست را کسب نماید.

حسن بیگی ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و دستگاه های اجرایی مرتبط با آن و اقدامات صورت گرفته در هفته مبارزه با موادمخدر، خاطرنشان کرد: شورای مبارزه با مواد مخدر با برنامه ریزی و به صورت مداوم مبارزه با مواد مخدر را پیگیری کند و این برنامه ها نباید منوط به یک هفته خاص باشد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد: از ظرفیت دانشگاه ها و مراکز آموزشی می توان  جهت ترویج فرهنگ عدم استفاده از مواد مخدر در میان قشر جوان استفاده کرد.

حسن بیگی گفت: با توجه به گسترش موادمخدر صنعتی و روانگردان در سطح کشور افزایش اطلاع رسانی و آگاهی از خطرات این گونه مواد مخدر ضروری است.

قائم مقام شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در این جلسه بازدید اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از نمایشگاه دستاوردهای اداره کل فنی و حرفه ای، برگزاری جلسات شورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان های تابعه برابر دستورالعمل های ابلاغی و بصورت ماهانه، برگزاری کمیته های تخصصی شورای هماهنگی برابر بخشنامه های ابلاغی را مورد تاکید قرار داد.           

گفتنی است در این جلسه از حسنی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان و عباسی کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به مناسبت اقدامات شاخص  صورت گرفته در حوزه مقابله با عرضه و ورود مواد مخدر تقدیر بعمل آمد.     


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها