Portal_background_image

تاکید استاندار مرکزی بر حضور بیشتر صنایع در مسائل اجتماعی و شهری اراک

استاندار مرکزی عصر روز گذشته در نشست با مدیران مسئول مطبوعات استان که در محل استانداری برگزار شد بر نقش و حضور بیشتر صنایع در مسائل اجتماعی، اقتصادی و امور شهری اراک تاکید کرد.

محمد حسین مقیمی افزود: با وجود بیش از 2800 واحد صنعتی، اگر صنایع درآمد خود را در سطح استان بچرخانند، بسیاری از مشکلات استان و مردم حل خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به سابقه و تجربه استان درحوزه صنعت و وجود سرمایه های فنی و نیروی انسانی ماهر فراوان، همه باید کمک کنیم تا سرمایه گذاری و کارآفرینی بیشتری در سطح  استان صورت پذیرد که در این میان نقش مطبوعات بالاخص در ارتقاء فرهنگ عمومی بسیار مهم است.

وی با اشاره به کمبود تفرجگاهها و مجتمع های بزرگ در سطح شهر اراک، بر پیگیری مسائل رفاه عمومی، تغییر چهره شهرها و مبلمان شهری تاکید کرد و افزود: اطراف شهر اراک وضعیت مناسبی برای توسعه فضای گردشگری دارد.

وی همچنین با تاکید بر موضوع آلودگی هوای شهر اراک و منابع این آلودگی ها، به پیگیری جدی طرح ها و برنامه های مختلف در راستای کاهش این معضل تاکید و از مطبوعات نیز خواست در اجرای این طرح دولت را کمک کنند.

یادآور می گردد در این دیدار حدود 100 نفر از مدیران مسئول و سردبیران هفته نامه های استانی، نمایندگی خبرگزاریهای کشوری، نمایندگی روزنامه ها و نشریات کشوری حضور داشته و تعدادی از آنان به نمایندگی مسائل و مشکلات این حوزه را بیان و استاندار نیز دستور پیگیری برخی از آنان را صادر کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها