Portal_background_image

تاکید استاندار مرکزی بر تکمیل سالن های ورزشی سه هزار نفری اراک و هزار نفری خمین

استاندار مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، تکمیل سالن های ورزشی سه هزار نفری شهرستان اراک و هزار نفری شهرستان خمین را مورد تاکید قرار داد.

محمدحسین مقیمی افزود: پروژه احداث سالن هزار نفری شهرستان خمین از سال 89 آغاز گردیده و تاکنون دارای پیشرفت فیزیکی 85 درصدی می باشد که با عنایت به ضرورت توسعه زیرساخت ها و افزایش فضاهای ورزشی این شهرستان به عنوان زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب و سومین شهر بزرگ استان و پیگیری های مکرر مسئولین و مردم شریف خمین انتظار می رود هر چه سریعتر این پروژه تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی بیان کرد: احداث یک باب سالن ورزشی سه هزار نفری در اراضی مجموعه ورزشی امیر کبیر اراک و هزار نفری شهرستان خمین از مصوبات دور دوم سفر هیات وزیران به استان و از محل اعتبارات وزارت نفت و جزء تعهدات این وزارتخانه می باشد که می بایست دستگاه های مربوطه از جمله اداره کل ورزش و جوانان در این رابطه پیگیری های لازم را بعمل آورند.

مقیمی تصریح کرد: با مساعدت مجری طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز کشور نسبت به تخصیص مبلغ 600 میلیون تومان مازاد بر اعتبار تعیین شده، می توان  15 درصد باقیمانده پروژه را تکمیل نمود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها