Portal_background_image

تاکید استاندار بر خدمتگزاری بیشتر در جلسه استقرار ادارات در شهرستان‌های استان

استاندار مرکزی گفت: همه مدیران باید تلاش خود را مضاعف کنند و اسباب خدمت بیشتر و بهتر را برای مردم فراهم سازند چرا که مردم ولی‌نعمتان ما هستند.

علی‌اکبر شعبانی‌فرد در جلسه استقرار ادارات در شهرستان‌های استان با اشاره به اینکه تمام همت و تلاش ما باید در راستای رضایتمندی و خدمت بیشتر به مردم صرف شود، اظهار داشت: پایه و اساس حکومت مردم هستند و ما باید به صورتی در این حکومت کار کنیم که مردم از خدمات مختلف دولت به راحتی استفاده کنند.
وی افزود: دولت به منظور سبک‌سازی و خدمت‌رسانی خوب که باعث افزایش رضایتمندی مردم بشود استقرار ادارات و نمایندگی‌های مورد نیاز در شهرستان‌ها را براساس استراتژی روشن و شفاف مصوب کرد.
استاندار مرکزی ادامه داد: با این وجود ادارات و نمایندگی‌ها هنوز در شهرستان‌های استان و به خصوص در شهرستان‌های جدید استقرار نیافته است.
شعبانی‌فرد با اشاره به اینکه نباید تجمیع خدمات در مرکز استان قرار داشته باشد، تصریح کرد: از دلایل مهم و ضروری حرکت به سمت سبک‌سازی ایجاد خدمات یکسان در نقاط مختلف استان بدون وابستگی به مرکز است.
استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه لازمه موفقیت در این حرکت تلاش و همت مضاعف مدیران و مسئولان را می‌طلبد، گفت: مدیران و مسئولان در این راستا وظیفه دارند مسائل و مشکلات مردم را بررسی کنند و برای حل این مشکلات چاره‌اندیشی کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.
شعبانی‌فرد با تاکید بر اینکه باید تا شش ماه آینده نمایندگی ادارات را در همه شهرستان‌های استان برقرار کنیم، افزود: بر اساس مصوبه دولت نیز باید پست‌های سازمانی بدون تصدی به ادارات دیگر منتقل شوند و نیروهای مازاد هم به دستگاه‌های مورد نیاز انتقال یابند.
وی اظهار داشت: دولت برای انتقال کارکنان از مرکز استان به شهرستان‌ها و بخش‌ها شرایط بسیار خوب و ایده‌آلی گذاشته است که کارمندانی که این شرایط برایشان دارای ویژگی است باید از این موقعیت استفاده کنند.


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها