Portal_background_image

استاندار مركزي تاكيد كرد: تامين زير ساختهاي لازم براي توسعه فعاليت هاي اقتصادي در زرنديه

آقازاده استاندار مرکزی در آئین معارفه فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان زرندیه ، گفت : در راستای تقویت زیرساختهای لازم برای توسعه فعالیت های اقتصادی در زرندیه دو بانده شدن جاده قدیم زرندیه - ساوه از جمله اقداماتی است که تیم مدیریتی استان برای تحقق آن تلاش جدی دارد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: عزم تیم مدیریتی استان در تند شدن آهنگ توسعه و پیشبرد برنامه ها در زرندیه به عنوان یکی از کانون های جمعیتی مهم در این منطقه جدی است.

وی با بیان اینکه زرندیه به دلیل نزدیکی به پایتخت و موقعیت ویژه اقتصادی و جغرافیایی جایگاه ویژه ای دارد، گفت: 2 بانده شدن جاده قدیم زرندیه - ساوه در حدفاصل پرندک تا سه راهی رنگرز از جمله مطالباتی است که با وجود تنگناهای اعتباری تیم مدیریتی استان برای تحقق آن تلاش جدی دارد.

وی بیان کرد: بر مبنای ماده 56 می توان با انتخاب پیمانکاران مسیر 57 کیلومتری این محور را دو بانده کنیم که هزینه‌ای بالغ بر 70 میلیارد تومان مورد نیاز است. 

آقازاده ادامه داد: در حال حاضر آمادگی اجرای این پروژه با مشارکت پیمانکاران را داریم و پس از اجرای این طرح توسط پیمانکار، دولت تعهد می‌کند تا هزینه آن به انضمام سود بانکی را پرداخت کند. 

وی گفت: مردم شهرستان زرندیه همواره  در تمامی عرصه ها حضور موثر داشته و همکاری مناسبی بین مردم و مسئولین این شهرستان وجود دارد،روحانیت و ائمه جمعه  این شهرستان نیز همرانی خوبی با مردم و مسئولین دارند که امید است هر روز شاهد مستحکمتر شدن این اتحاد و همدلی باشیم.

استاندار مرکزی در بخشی از سخنانش مسئولیت را فرصتی برای خدمت به مردم دانست و گفت: مدیران اجرایی باید به گونه ای عمل کنند که از خود کارنامه‌ای درخشان به یادگار بگذارند.

آقازاده بیان کرد: مردم پشتوانه نظام اسلامی هستند و حضور آنان مایه دلگرمی مسئولان است.

وی گفت: اگرچه سال 96 فراز و نشیب های زیادی را با خود داشت اما باید با نیروی بیشتر و انگیزه قوی برای آغاز سال جدید آماده شد و در مسیر پیشبرد برنامه ها و اقتدار نظام اسلامی و دولت حرکت کرد.

وی از فرماندار و بخشدار مرکزی زرندیه به عنوان نیروهای پرکار و برخوردار از دانش و تجربه بالا یاد کرد و گفت: امیدواریم مسئولان جدید این شهرستان خادم خوبی برای مردم شهیدپرور خطه زرندیه باشند و در راستای تثبیت و اقتدار نظام اسلامی و تحقق اهداف نظام و دولت اقدامات موثری را به انجام برسانند.

استاندار استان مرکزی در حاشیه آئین تودیع و معارفه فرماندار زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به معرفی فرمانداران برخی از شهرستان‌های استان مرکزی، گفت: امیدواریم احکام فرمانداران شهرستان‌های دلیجان، محلات و آشتیان که به وزارت کشور معرفی شدند پس از طی پروسه های مربوطه ظرف دو هفته آینده صادر شود. 

 منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: مردم شهرستان زرندیه در بخش های کشاورزی، منابع طبیعی، اجتماعی و فصل راه انتظاراتی دارند که امید است با پیگیری مسئولان در بازه زمانی مطلوب نتایج موثری حاصل شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی امام جمعه زرندیه نیز در این آیین گفت: خدمت به مردم نعمتی است که خداوند نصیب مسئولان کرده و باید از این موهبت به بهترین شکل استفاده شود.

وی افزود: اهداف اقتصاد مقاومتی به عنوان اولویت مهم کشور باید در تمامی ارکان و امور استان و زرندیه به صورت عملی اجرا شود و نقش مدیران و مسئولان در تحقق این مهم حیاتی است.

فرماندار زرندیه نیز در این آیین تکیه بر وفاق و انسجام، تکریم ارباب و رجوع، بهبود مشارکت مردمی و بخش خصوصی در پیشبرد امور و اجری حقوق شهروندی را از اولویت های کاری خود عنوان کرد.

هادی فدایی افزود: تمامی تلاش برای عملیاتی شدن برنامه های دولت تدبیر و امید در زرندیه به کار گرفته می شود.

گفتنی است در این آیین هادی فدایی به عنوان فرماندار شهرستان زرندیه و محمود احمدی درمنی به عنوان بخشدار بخش مرکزی زرندیه معرفی و از خدمات محمد قناتی سرپرست سابق فرمانداری این شهرستان تقدیر شد.

 

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها