Portal_background_image

معاون سياسي وزير كشور؛ تامين امنيت و بهبود مناسبات اقتصادي و اجتماعي برنامه اولويت دار امسال وزارت كشور است / زنجيره توليد و مصرف كشور نيازمند بازنگري است

جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور در حاشیه بازدید از شرکت آواپزشک در شهرستان آشتیان ،گفت: تامین امنیت و بهبود مناسبات اقتصادی و اجتماعی برنامه اولویت دار امسال وزارت کشور است و یکی از شاخص های مهم در پیشبرد این برنامه ها، حمایت از تولید داخلی و اصلاح نواقص و کمبودها در زنجیره تولید و مصرف است.

جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور اظهار کرد: زنجیره تولید و مصرف کالاهای داخلی نیازمند بازنگری است و در این راستا باید در سایه برنامه هدفمند و مشارکت طیف های دولتی و خصوصی، اهداف اقتصاد مقاومتی دنبال شود.

وی افزود: دستیابی به دانش فنی و بومی سازی فناوری در تامین نیازهای راهبردی به ویژه کالاهای سلامت از سرفصل های مهم برای کشور است که شرکت آوا پزشک از واحدهای موفق در این عرصه می باشد.

معاون سیاسی وزیر کشور بیان کرد: محصولات تولیدی این شرکت نقش مهمی در سلامت مردم ایران دارد و این مهم از جمله عوامل حضور معاون وزیر کشور به این شرکت است و رفع مشکلات و توسعه این شرکت با اولویت باید در دستور کار مسئولان استانی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: دولت تسهیلاتی را برای توسعه و حمایت از واحدهای تولیدی همانند سال گذشته در نظر گرفته که این منابع در راستای تامین نقدینگی و توسعه و بازسازی صنایع قابل پرداخت است و می توان با بهره گیری از این ظرفیت به صورت هدفمند در حمایت از کالای ایرانی و اشتغالزایی گام برداشت.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد: مصادیق حمایت از تولید باید عمیق و عملی دیده شود چرا که پیامد های آن در حوزه اجتماعی و فرهنگی و مناسبات زندگی مردم نمود می یابد و در این راستا باید از هر حرکت بی برنامه و یا شعار زده خودداری کرد.

استاندار مرکزی نیز در این بازدید گفت: شرکت آوا پزشک در 2 دهه گذشته فعالیت های مناسبی در حوزه تولید داشته و افتخارات بزرگی در بخش تولیدات محصولات بهداشتی داشته است.

 آقازاده افزود: این شرکت اکنون با 400 نیروی کار از واحدهای موفق و مهم در تولیدات لوازم بهداشتی کشور است.

وی ادامه داد: استانداری مرکزی با تمام توان حمایت، حفظ و توسعه این شرکت را در دستور کار دارد و امسال پرداخت تسهیلات مناسبی به این بخش، پی گرفته می شود.

استاندار مرکزی گفت: خصوصی سازی در استان مرکزی کارنامه درخشانی ندارد و مشکلات و چالش های اساسی را ایجاد کرده است.

گفتنی است  دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و بازدید از حوزه خاتم الانبیا اراک، سرکشی به چند واحد تولیدی و صنعتی، شرکت در نشست با فرمانداران و بخشداران استان و دیدار با احزاب سیاسی استان مرکزی از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون سیاسی وزیر کشور به استان مرکزی است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها