Portal_background_image

تأکید استاندار مرکزی بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

استاندار مرکزی روز گذشته و در دیدار با مردم روستای سمقاور شهرستان کمیجان در محل حسینیه این روستا، گفت: مردم همیشه در صحنه استان مرکزی امسال نیز مثل سال های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حضور یکپارچه و  پرشوری خواهند داشت.

محمد حسین مقیمی افزود: مردم با حضور خود ثابت می کنند که تحت هیچ شرایطی حاضر به تسلیم در برابر زیاده خواهی های دشمنان نیستند و تحت رهبری ولی فقیه، از هر کوششی برای سربلندی ایران اسلامی دریغ نخواهند کرد.

وی با مقایسه شرایط اداره کشور در قبل و بعد از انقلاب اسلامی، افزود: مهمترین دستاورد انقلاب، استقلال و قطع دخالت بیگانگان در سرنوشت کشور بود و مردم به پیروی از امام خمینی(ره) با شعار نه شرقی نه غربی روی پای خود ایستادند و امروز نیز همین رویه را دنبال می کنند.

ایشان در شرایط اقتصادی فعلی مشارکت مردمی و حمایت از سرمایه گذاری بیشتر در راستای توسعه و پیشرفت کشور را مهمترین اولویت ذکر کرد و افزود: همه مردم و مسئولین می بایست در چارچوب قانون اساسی و با تبعیت از رهبری شعار حماسه اقتصادی را در عمل محقق سازند.

استاندار ضمن تقدیر از مردم روستای سمقاور در ایجاد و توسعه صنعت منبت کاری و صنایع دستی افزود: دولت نیز می بایست با حمایت از این صنعت به رونق اشتغال و افزایش درآمد مردم کمک کند.

یادآور می گردد در پایان این دیدار مردمی، استاندار از 2 کارگاه مبل و منبت کاری این روستا بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها