Portal_background_image

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس

آیت ا... قربانعلی دری نجف آبادی و محمد حسین مقیمی طی بیانیه مشترکی از مردم شریف استان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس(آخرین جمعه ماه مباک رمضان) دعوت کردند.

در این بیانیه آمده است: روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است که بیانگر اعتقاد عمیق به قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین و ضرورت وحدت و انسجام ملت های مسلمان در برابر زورگویان و صهیونیسم و استکبار جهانی است.

در این بیانیه تصرح شده است: رژیم اشغالگر قدس با قتل عام فجیح و وحشیانه مردم شریف غزه به خصوص منطقه شجاعیه و کشتار زنان و کودکان بی پناه و بمباران مناطق مسکونی و بیمارستان ها و مراکز پشتیبانی از مجروحان و مصدومان جنایت خود و استفاده از سلاح های غیر متعارف و زیر پا گذاشتن تمامی اصول و مقررات انسانی و حقوقی و حقوق شهروندی دست به جنایت هولناکی زده و می زند که روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرده است.

در این بیانیه افزوده شده است: متأسفانه دولت های غربی و عربی و مدعیان دروغین حقوق بشر و مجامع بین المللی نه تنها در برابر این جنایات و جنایتکاران سکوت نموده، بلکه با سکوت و حمایت های مادی و معنوی خود موجب تشوبق جنایتکاران و تداوم آدم کشی و خونریزی می شوند. اکنون بر هر مسلمان و آزاده ای لازم است تا در برابر این دیوسیرتان و گرگ خصلتان بپا خیزد و با فریادهای کوبنده مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا تنفر و انزجار خود را از جنایتکاران به جهانیان اعلام نماید.

در پایان این بیانیه امده است: مردم شریف استان مرکزی همراه با ملت بزرگ ایران و ملت های مسلمان و آزادی خواه دیگر جهان در روز جمعه و در پاسخ به ندای امام راحل(ره) و رهبر عزیز انقلاب بار دیگر با حضور معنادار و پرشور، حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف و انزجار از صهیونیست ها و حامیان آنان را اعلان خواهند نمود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها