Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي انجام شد: بهر ه برداري از طرح هاي عمراني و كشاورزي شهرستان شازند/ آغاز عمليات اجرايي آبرساني به روستاهاي شازند از سد كمال صالح

با حضور آقازاده استاندار مرکزی در چهارمین روز دهه فجر فاز یک مجتمع ایران زمین شهر مهاجران، سیلوی غلات شرکت تعاونی روستایی هندودرو طرح آبرسانی به پنج روستای شازند به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به ۴۶روستای شهرستان شازند از سد کمال صالح آغاز شد.

 با حضور استاندار مرکزی در چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی مرحله نخست مجتمع ایران زمین شهر مهاجران به عنوان پینت بال ایران زمین با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 800 میلیون ریال توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.با آغاز به کار مرحله نخست این مجتمع پنج فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.

همچنین سیلوی غلات شرکت تعاونی روستایی انقلاب هندودر با اعتبار 30 میلیارد ریال از محل منابع این شرکت نیز در عصر روز یکشنبه بهره برداری شد.این سیلوی غلات با ظرفیت 10 هزار تن در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع ایجاد شده و با راه اندازی آن برای 9 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.

بهره برداری همزمان از پنج طرح آبرسانی به روستاهای شازند شامل تاج دولتشاه، چقا سیاه، روستای واشه، فیزیانه و کرک از دیگر طرح های شازند بود که با اجرای آن 840 خانوار روستایی از نعمت آب بهداشتی برخوردار شدند.

همچنین با حضور استاندار مرکزی عملیات اجرایی آبرسانی به بخشی از روستاهای مجتمع کمال صالح نیز آغاز شد.این طرح 46 روستای شهرستان شازند را شامل می شود که به دلیل کمبود اعتبار امسال عملیات اجرایی سه روستا آن آغاز شده است. به منظور اجرای طرح آبرسانی به این سه روستا 19 میلیارد ریال تخصیص یافته و تکمیل این طرح با آبرسانی به 46 روستا 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

گفتنی است استاندار مرکزی در بدو ورود خود به شهرستان شازند در گلزار شهدای شهر مهاجران حضور یافت و به مقام والای شهدای این منطقه ادای احترام کرد. وی همچنین  با خانواده معظم شهیدان ابراهیم و اسماعیل محمدی دیدار کرد. شهید اسماعیل محمدی در سال 50 در شهر آستانه به دنیا آمد و در تاریخ 1364 در منطقه فاو به مقام والای شهادت نایل آمد.شهید ابراهیم محمدی نیز در سال 44 در آستانه متولد شد و در تاریخ 1363 در منطقه آموزشی غرب به مقام والای شهادت نایل آمد.

استاندار مرکزی در ادامه سفر به شازند همچنین در مصلی شهر آستانه در جمع مردم این شهر نیز حضور یافت .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها