Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: بهره گيري از ظرفيت معادن استان در جهت ايجاد اشتغال و رونق اقتصادي

زمانی قمی استاندار مرکزی در پنجاه و یکمین نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که در شهر هندودر بخش سربند شهرستان شازند، برگزار شد بر بهره گیری از ظرفیت معادن استان در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: تثبیت تولید و اشتغال در دورترین نقاط این استان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، با جدیت دنبال می شود.

استاندار مرکزی اضافه کرد: پیش بینی شده نشست های ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی این استان در بخش های مختلف شهرستان ها برگزار شود.

زمانی قمی عنوان کرد: در بحث تولید و اشتغال باید مسیرهایی تعیین شود که شرایط  اجرائی شدن آن فراهم باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه رسد.

وی اظهار کرد: بحث محرویت زدایی بخش سربند شهرستان شازند، مشکلات اینترنت، نبود پوشش صدا و سیما، ایجاد ناحیه های صنعتی، اشتغال در معادن، احیای قنوات، صنایع تبدیلی و توسعه کشت گیاهان دارویی این منطقه با جدیت تمام دنبال می شود.

زمانی قمی در بخش دیگری از سخنانش، گفت: نمایش اقتدار جمهوری اسلامی و حمله موشکی به یکی از مراکز فتنه و ترور و آدم کشی  در دیرالزور توسط نیروهای مسلح و قهرمان ما که با مصوبه شورای عالی امنیت ملی و تصویب  مقام معظم رهبری انجام گرفت را به  همه نیروهای مسلح و مردم استان مرکزی تبریک می گویم.

استاندار مرکزی با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس، اظهار کرد: روز جهانی قدس  نماد حمایت انقلاب اسلامی از مظلوم و تاختن بر ظالم است.

وی بیان کرد: حکومت ترور و وحشتی که توسط صهونیست ها در حدود 50 سال قبل در بخشی از جهان اسلام تشکیل شد از گذشته تا کنون  این روند یعنی روند رعب و وحشت و ترور و و تجاوز به سرزمین و حقوق افراد پیچیده تر و تشکیلاتی تر شده و ادامه  پیدا می کند و طبیعتاٌ ماهیت انقلاب اسلامی هم  دفاع از آنهائی است که مظلوم واقع  شده اند و تحت ستم زورگویان و تروریستها و آدم کش های دولتی یعنی اسرائیل قرار گرفته اند  که باید از آنها باید دفاع کنیم.

استاندار مرکزی ادامه داد: از زمان حیات پربرکت امام راحل، روز جهانی قدس تثبیت شده و راهپیمایی این روز  هر ساله به عنوان یک جریان خروشان از جنبش مردم مسلمان علیه زور و ستم گری و ترور و رعب و وحشت برگزار می شود و این جنبش هر روز بروز و ظهور بیشتری دارد و امسال باید در ایران سربلند از جوش و خروش بیشتری برخوردار باشد و از همه  دعوت می کنم با تمام توان در دفاع و حمایت از مظلومان فلسطین و کسانی که در زیر بند ستم ستمگران و  اسرائیل  قرار دارند  به میدان بیایند.

وی خاطر نشان کرد: مردم باید با حضور پرشور خود در راهپیمائی روز قدس این پیام را که انقلاب زنده است، می جوشد، می خروشد و بر علیه ظالم و ستمگر  است را به گوش جهانیان برسانند.

گفتنی است استاندار مرکزی از سد هندودر و از منطقه گردشگری روستای پاکل از توابع شهرستان هندودر بازدید کرد و با خانواده شهید والامقام محمد امیری نیز دیدار نمود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها