Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي استانداري: بهره گيري از روابط عمومي از عوامل موفقيت سازمانهاست

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری،گفت: بهره گیری از روابط عمومی از عوامل موفقیت سازمانهاست.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری با بیان اینکه نقش روابط عمومی در کمک به تصمیم سازی و تصمیم گیری در یک سازمان حائز اهمیت است، اظهار کرد: امروزه سازمانهایی توسعه یافته و مترقی محسوب می شوند که توانسته اند جایگاه  مطلوبی برای روابط عمومی در نظر بگیرند و از این فرصت بخوبی بهره برداری نمایند.

وی با اشاره به اینکه شکست مدیران ارشد بی بهره از روابط عمومی حرفه ای ، قطعی است، بیان کرد: در حال حاضر اهمیت و کارکردهای روابط عمومی بسیار گسترده شده و برای توسعه و ترقی سازمان  بسیار ضروری به شمار می رود.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تصریح کرد: تمام حوزه های دولتی، غیر دولتی و خصوصی برای نیل به اهداف و برنامه هایشان نیازمند بهره گیری از توانمندیهای علم ارتباطات و بویژه روابط عمومی هستند و در غیر این صورت شکست و تضعیف آنها قطعی است.

مصطفی عرب با اشاره به ورود افراد جدید به مجلس شورای اسلامی و حضور چند چهره مرتبط با حوزه روابط عمومی اظهار امیدواری کرد که فراکسیون روابط عمومی یا ارتباطات در مجلس جدید شکل بگیرد تا بتوانند در راستای تهیه و تنظیم قوانین و مقررات مورد نیاز و حمایت از این حوزه موثر باشند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری کمک به اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی را از مهمترین وظایف روابط عمومی ها در سالجاری عنوان کرد و گفت: روابط عمومی ها باید با بکار گیری همه ابزار و امکانات در اختیار دولت تدبیر و امید را یاری کنند  و ضمن تبیین و تشریح اقدامات و برنامه ها، شرایط را برای تحقق این سیاستها فراهم نمایند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با اشاره به موفقیتهای دولت در عرصه بین الملل و قرار گرفتن در فرصت برجام، ابراز کرد: در این شرایط مهمترین اقدام کمک به جلب و جذب سرمایه گذاری  در استان است که روابط عمومی ها با ایفای نقش حرفه ای خود می توانند در این زمینه موثر باشند.

مد یر کل روابط عمومی استانداری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت روز جهانی روابط عمومی ، اظهار کرد: نام گذاری 27 اردیبهشت ماه به عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی خود نشانگر جایگاه و اهمیت کار در این عرصه است لذا  شایسته است این جایگاه پاس داشته شود و مراسم این روز به نحو مطلوبی برگزار گردد.

وی با اشاره به اینکه برنامه های متعدد و متنوعی برای گرامیداشت این هفته در سطح استانی پیش بینی شده است، گفت: دیدار با استاندار مرکزی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور مسئولین روابط عمومی در نماز پر صلابت جمعه و سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه درخصوص اهمیت روابط عمومی، برگزاری مراسم ویژه روز روابط عمومی ، تجلیل از پیشکسوتان این عرصه و...  از جمله برنامه های پیش بینی شده می باشد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری افرود: مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در روز دوشنبه با حضور مسئول هماهنگی امور استانهای مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور و مسئولین روابط عمومی کلیه دستگاههای اجرایی ، بانکها ، موسسات و ... در محل نیروگاه حرارتی شازند برگزار می شود.

مصطفی عرب با اشاره عناوین هر یک از روزهای هفته روابط عمومی در سال 95،گفت: دوشنبه 27 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، دولت، ارتقای جایگاه روابط عمومی ،سه شنبه 28 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، رسانه ها، تعامل و همكاری،چهارشنبه 29 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، دانشگاه، تولید علم و آموزش حرفه ای، پنجشنبه 30 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، تشكل ها، حمایت صنفی و تخصصی، جمعه 31 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، ارتباطات مردمی، گفت وگو، شنبه 1 خرداد بعنوان روابط عمومی، اخلاق، مسئولیت حرفه ای و یكشنبه 2 خرداد بعنوان روابط عمومی، تعامل مدیران ارشد سازمانه ها و مدیران روابط عمومی نامگذاری شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها